TOP FUEL 2020 na raty 0%

Zmodernizowana wersja modelu Top Fuel ma obecnie większy skok i nową geometrię. Łączy w sobie poczucie pewności i kontroli roweru o większym skoku z dynamiką i przyczepnością roweru wyczynowego XC. Z roweru wyścigowego XC z krwi i kości model ten stał się bardziej rowerem do maratonu i na lekkie szlaki, co oznacza znacznie większą grupę odbiorców.

Top Fuel ma obecnie dłuższy widelec 120 mm i 115 mm skoku z tyłu. W połączeniu z łagodniejszym kątem główki ramy i dłuższym rozstawem nowa wersja pozwala pokonywać trudne zjazdy łatwiej i szybciej. Szersza kierownica i krótsze mostki zapewniają lepszą kontrolę, natomiast podwójna zdalna blokada zapewnia maksymalną moc podczas podjazdów.

Zmodernizowana geometria ramy zapewnia nowemu modelowi Top Fuel taką samą, ultrawysoką responsywność oraz pewność podczas pedałowania, jak w przypadku naszych innych rowerów na szlak. Prosta rura dolna znacznie poprawia sztywność przedniej części roweru bez żadnych dodatkowych gramów, natomiast mechanizm Knock Block chroni przed uderzeniami w koronę widelca lub kierownicę.

Zawieszenie modelu Top Fuel nadal oparte jest na takich sprawdzonych technologiach, jak system Active Braking Pivot. Model nadal wyposażony jest w rozwiązanie Mino Link do regulacji geometrii oraz wewnętrzne prowadzenie linek Control Freak, co oznacza, że każdy użytkownik może precyzyjnie dostosować parametry roweru do własnych preferencji.

Nowa oferta Top Fuel zawiera modele wykonane z aluminium Alpha Platinum Aluminum i włókna węglowego OCLV Mountain. Modele 9.9 od zawsze dostępne były z ramami w pełni wykonanymi z włókna węglowego, więc od tego roku w ramach gruntownej modernizacji modele 9.7 i 9.8 również będą dostępne z takimi ramami, podobnie jak model flagowy.

Z myślą o użytkownikach poszukujących najnowszych technologii w zakresie napędu i zawieszenia przygotowano model SRAM AXS. Od końcówki lipca użytkownicy chcący dostosować wszystko do własnych potrzeb będą mogli zaprojektować od podstaw rower swoich marzeń w ramach inicjatywy Project One.

Nowy Top Fuel to wydajny rower XC opracowany z myślą o pokonywaniu dłuższych dystansów w krótszym czasie, który jednak nadal potrafi dostarczyć wiele przyjemności na trudniejszych odcinkach trasy. Jeśli Twoim klientom zależy jednocześnie na szybkości i szaleństwie, zaprezentuj im model Top Fuel.