Tani rower Trek

Trek oprócz profesjonalnej oferty posiada też ofertę dla osób zaczynających swoich sił na mtb czy innych dyscyplinach.
Rower Marlin 5 jest idealny aby zacząć uprawiać kolarstwo górskie.Marlin 5

2 099,00 zł Model 2014600-2018
Marlin 5 to gotowa na szlaki maszyna, która idealnie sprawdza się podczas codziennych przygód, tak na szlaku, jak i poza nim. Przedni amortyzator o 100 mm skoku, 21 biegów oraz mocowania na bagażnik i błotniki czynią z tego modelu idealny wybór dla zaczynających przygodę ze szlakami rowerzystów lub kogokolwiek szukającego komfortowego i pewnego roweru na dojazdy do pracy o wytrzymałości prawdziwego roweru górskiego.

Kolor / Matte Metallic Gunmetal
grey

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Zaczynasz zabawę ze szlakami i szukasz prawdziwie górskiego roweru, który sprawdzi się również jako maszyna na dojazdy do pracy, a do tego będzie w korzystnej cenie.
Użyte technologie

Marlin 5 oferuje 21 biegów i szeroki zakres przełożeń, dzięki czemu nigdy nie musisz pedałować za mocno lub za lekko w zróżnicowanym terenie. Wyposażony jest w hydrauliczne hamulce tarczowe, które pracują płynniej niż mechaniczne, jak również w widelec amortyzowany o 100 mm skoku z blokadą—dokładnie taki skok wybiera większość biorących udział w wyścigach cross country.
Ostatnie słowo

Marlin 5 czerpie z doświadczenia Treka w MTB i sprawnie poradzi sobie z przygodami na szlaku. Jest też wszechstronny. To popularny wybór wśród studentów, bo dzięki mocowaniom bagażnika i błotnika łatwo dodać akcesoria i przewieźć coś większego. Blokada na widelcu pozwala usztywnić zawieszenie i wydajnie jechać na płaskim.
Przegląd
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

To prawdziwy rower górski, który idealnie sprawdza się podczas codziennych dojazdów do pracy, na uczelnię, po prostu kiedy chcesz dojechać z punktu A do B, a nawierzchnia się nie liczy.
Z płaską górską kierownicą i hamulcami tarczowymi zachowujesz zawsze kontrolę, tak na szlaku, jak i poza nim.
Wyposażony jest w oddzielną dźwignię hamulca i manetkę przerzutki (rozwiązanie często stosowane w droższych rowerach górskich), więc możesz dopasować ich położenie dla komfortu
Dzięki mocowaniom na bagażnik i błotnik łatwo dobrać akcesoria, a w efekcie traktować rower górski jak wytrzymałego towarzysza na regularne dojazdy.