Tani rower szosowy od TREK’a

Trek to nie tylko najlepsze rowery Świata i nie tylko profesjonalne, mamy również rowery dla początkujących lub tych którzy chcą wydać mniej pieniędzy.
Podstawowe model rowerów szosowych to rowery które posiadają certyfikat UCI – co to oznacza? Oznaczenie Międzynawowej Unii Kolarskiej że już rower podstawowy jest rowerem prawdziwym szosowym w geometrii UCI, a nie tylko ma kierownicę szosową a reszta osprzętu i co najważniejsze rama pochodzą z innego typu roweru.

Kilka zdań o samym rowerze w cenie zaczynającej się od 3299 zł z m.in. aluminiową ramą z dożywotnią gwarancją, widelcem karbonowym.

Domane to rower szosowy stworzony z myślą o wyjątkowo sprawnej jeździe po nierównych drogach. Zachowaj siły dzięki zastosowanej w Domane stabilnej geometrii endurance i wyrównującej drogę technologii IsoSpeed.

2018 Domane AL 2

Cena 3 299,00 zł Model 21555
Domane AL 2 to idealny sposób na doświadczenie wygodnej jazdy szosowej. Jest stabilny, łatwo dobrać do niego akcesoria, a dodatkowo daje wiele radości z jazdy. To wszystko razem czyni z niego idealny wybór dla każdego, kto pragnie wspaniałych pierwszych wrażeń z jazdy na prawdziwej szosówce. Dodatkowo, rower czerpie z kolarskiej tradycji Treka i jest objęty naszą dożywotnią gwarancją.

Kolor / Viper Red

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Nie chcesz wydać za dużo i zaczynasz przygodę z jazdą szosową, a do tego szukasz roweru z barankiem, który poprawia wrażenia z jazdy, prędkość i sprawność w porównaniu z rowerem hybrydowym lub górskim ze zwykłą kierownicą. Domane AL 2 to świetny wybór, jeśli zaczynasz przygodę z szosą i szukasz roweru szosowego, z którego momentalnie nie „wyrośniesz”.
Użyte technologie

Napęd Shimano oferuje 16 biegów, a manetki są wbudowane w dźwignie hamulca, więc Twoje dłonie nie opuszczą kierownicy nawet na moment. Szeroki zakres przełożeń ułatwia jazdę w nierównym terenie. Lekka rama z Alpha Aluminium wyposażona jest w mocowania dla bagażnika i błotników, a także w widelec z włókna węglowego. Ten ostatni nie jest standardowo dostępny w rowerach szosowych w tej cenie.
Ostatnie słowo

Domane AL 2 to idealny, nastawiony na komfort, sposób na wejście w jazdę szosową. Powstał z myślą o świetnym dopasowaniu, które umożliwia szybką jazdę, ale nie w tak agresywnej pozycji jak podczas Tour de France. Jak każdy rower Trek, Domane AL 2 objęty jest naszą dożywotnią gwarancją.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

To prawdziwy rower szosowy w korzystnej cenie. Z nim wkroczysz w świat jazdy szosowej bez wydawania kroci.
Jak każdy rower Trek, objęty jest naszą dożywotnią gwarancją
Stabilna geometria długodystansowa:Endurance zapewnia komfort i pewność
Wyjątkowy, zagięty w kierunku haków, widelec z włókna węglowego z IsoSpeed, pochłania wstrząsy z drogi, oszczędzając Twoje ramiona.