Tak o nas pisze Reprezentantka Kadry Polski cross-country Katarzyna Solus-Miśkowicz

👉💙 Trek 💙
👉💙 Bontrager 💙
Na razie miałam przyjemność jeździć „tylko” albo aż na Trek Procaliber 6 i szczerze mogę powiedzieć że jest boski! Bardzo starannie dobieram sobie firmy z którymi mam nadzieję współpracować w następnych latach. My jako zawodnicy mamy do dyspozycji rowery z najwyższej półki i tak naprawdę one wszystkie są bardzo dobre niezależnie jaka to firma. Jednak małe różnice mogą mieć ogromne znaczenie dla konkretnego zawodnika i wpływać znacząco na wynik i samą jazdę lub jej styl. Byłam bardzo ciekawa rozwiązania w HT czyli IsoSpeed i to jest to czego szukałam. Ponieważ w tym roku będę miała do dyspozycji zarówno HT (Procaliber SL 9.9!) jak i rower z pełnym zawieszeniem (Top Fuel 9.9 SL!).
Niedawno doszły akcesoria marki Bontrager, wszysto wcześniej miałam okazje przymierzyć dzięki Fabrykarowerow.com i nie mogę wyjść z podziwu 😍 naprawdę. Miałam do tej pory mały problem z butami, gdyż różne firmy mają odmienne kroje, czasami rozmiary które nie do końca pasują każdemu. Tutaj w sklepie Treka w Częstochowie pan Wojciech Kluk i jego ekipa sprawili że poczułam się tak profesjonalnie jak nigdy! Przymierzyłam wszystko, zmierzyłam rozmiar stopy, dopasowaliśmy modele, itp. 😁Jeszcze do Was wrócę na bikefitting, jednak niestety jeszcze nie teraz 🙄. Mam dzięki moim nowym Partnerom tak wiele zapału że już przebieram kulawą nóżką 🤣.
Tak że nareszcie mam nadzieję wyglądać na kobietę w stroju kolarskim a to dzięki marce Bontrager. Jak ja to przeżyję że muszę tak długo czekać aż to założę i wyjadę na szosę i w teren 🙈🙈🙈
Ale się rozpisałam…ale co poradzę że chcę Wam napisać że są to cudowne rzeczy!
Thank You so much Trek Bicycle and Bontrager for possibility to be a part of brand!