Szosa za 3000 złotych ?

Czy można mieć coś sensownego za te pieniądze ?
Trek ma w swojej ofercie nie tylko wyczynowe rowery ale również dla tych którzy chcą zacząć swoją przygodę z szosą.

Przedstawiamy model Domane AL 2

Cena 3 299,00 zł
Pełna rozmiarówka, dostępne dwie opcje kolorystyczne ( czerwony i czarny ), widelec karbonowy, rama aluminiowa z dożywotną gwarancją, możliwość montażu błotników i bagażnika.

Domane AL 2 to idealny sposób na doświadczenie wygodnej jazdy szosowej. Jest stabilny, łatwo dobrać do niego akcesoria, a dodatkowo daje wiele radości z jazdy. To wszystko razem czyni z niego idealny wybór dla każdego, kto pragnie wspaniałych pierwszych wrażeń z jazdy na prawdziwej szosówce. Dodatkowo, rower czerpie z kolarskiej tradycji Treka i jest objęty naszą dożywotnią gwarancją.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Nie chcesz wydać za dużo i zaczynasz przygodę z jazdą szosową, a do tego szukasz roweru z barankiem, który poprawia wrażenia z jazdy, prędkość i sprawność w porównaniu z rowerem hybrydowym lub górskim ze zwykłą kierownicą. Domane AL 2 to świetny wybór, jeśli zaczynasz przygodę z szosą i szukasz roweru szosowego, z którego momentalnie nie „wyrośniesz”.
Użyte technologie

Napęd Shimano oferuje 16 biegów, a manetki są wbudowane w dźwignie hamulca, więc Twoje dłonie nie opuszczą kierownicy nawet na moment. Szeroki zakres przełożeń ułatwia jazdę w nierównym terenie. Lekka rama z Alpha Aluminium wyposażona jest w mocowania dla bagażnika i błotników, a także w widelec z włókna węglowego. Ten ostatni nie jest standardowo dostępny w rowerach szosowych w tej cenie.
Ostatnie słowo

Domane AL 2 to idealny, nastawiony na komfort, sposób na wejście w jazdę szosową. Powstał z myślą o świetnym dopasowaniu, które umożliwia szybką jazdę, ale nie w tak agresywnej pozycji jak podczas Tour de France. Jak każdy rower Trek, Domane AL 2 objęty jest naszą dożywotnią gwarancją.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

To prawdziwy rower szosowy w korzystnej cenie. Z nim wkroczysz w świat jazdy szosowej bez wydawania kroci.
Jak każdy rower Trek, objęty jest naszą dożywotnią gwarancją
Stabilna geometria długodystansowa:Endurance zapewnia komfort i pewność
Wyjątkowy, zagięty w kierunku haków, widelec z włókna węglowego z IsoSpeed, pochłania wstrząsy z drogi, oszczędzając Twoje ramiona.