Szosa dla Kobiety za 3000 złotych ?

Czy można kupić coś sensownego za 3 zł dla kobiety ?

Trek ma w swojej ofercie nie tylko wyczynowe rowery ale również dla tych którzy chcą zacząć swoją przygodę z szosą i również wersję dla Kobiet.

Domane AL 2 damski

Cena 3 299,00 zł
Damska wersja również posiada pełną rozmiarówkę, widelec karbonowy, rama aluminiowa z dożywotną gwarancją, możliwość montażu błotników i bagażnika.

Domane AL 2 damski to idealny pierwszy krok na drodze do wygodnej jazdy szosowej. Lekka rama, stabilna geometria długodystansowa Endurance i punkty styku stworzone specjalnie z myślą o kobietach przekładają się na świetne pierwsze spotkanie z prawdziwym rowerem szosowym. Dodatkowo, rower czerpie z kolarskiej tradycji Treka i jest objęty naszą dożywotnią gwarancją.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Nie chcesz wydać za dużo i zaczynasz przygodę z jazdą szosową. Chcesz komfortu, który daje świetnie dopasowana rama i punkty styku stworzone specjalnie dla kobiet. Domane AL 2 to właściwy wybór, jeśli zaczynasz przygodę z szosą i szukasz roweru szosowego, z którego momentalnie nie „wyrośniesz”.
Użyte technologie

Napęd Shimano oferuje 16 biegów, a manetki są wbudowane w dźwignie hamulca, więc Twoje dłonie nie opuszczą kierownicy nawet na moment. Szeroki zakres przełożeń wspaniale się sprawdza podczas jazdy w nierównym terenie. Domane AL 2 damski zbudowany jest na bazie lekkiej ramy z Alpha Aluminium, z umożliwiającą pewną jazdę geometrią długodystansową Endurance, a także wyposażonej w mocowania na błotniki, bagażniki i inny osprzęt.
Ostatnie słowo

Każdy element damskiego Domane AL 2, począwszy od lekkiej ramy, a na szerokim zakresie biegów i punktach styku skończywszy, ma na celu zapewnić idealne, nastawione na komfort, wejście w świat jazdy szosowej. Jak każdy rower Trek, Domane AL 2 damski objęty jest naszą dożywotnią gwarancją.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

To prawdziwy rower szosowy w korzystnej cenie. Z nim wkroczysz w świat jazdy szosowej bez wydawania kroci.
Wyposażony jest w opracowane dla kobiet siodełko i kierownicę Women’s Specific Design. Kiedy je poznasz, pomyślisz: „Tak, jakby powstał z myślą o mnie”
Stabilna geometria długodystansowa:Endurance zapewnia komfort i pewność
Wyjątkowy, zagięty w kierunku haków, widelec z włókna węglowego z IsoSpeed, pochłania wstrząsy z drogi, oszczędzając Twoje ramiona.