Slash 9.7 2019.

Slash 9.7 łączy szybkie, górskie koła 29-calowe z długim skokiem, dzięki czemu powstała spragniona prędkości machina, która świetnie się sprawdza tak na ostrych szlakach, jak i podczas wyścigów enduro. Z włóknem węglowym w kluczowych miejscach, dobrze przemyślanym i wytrzymałym osprzętem oraz innowacyjnym opracowanym przez Treka zawieszeniem trafia Ci się też niesamowita okazja.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Lubisz pędzić po trudnych technicznie szlakach z prędkością światła i chcesz jednego roweru fenomenalnie pokonującego podjazdy i zjazdy, idealnego na zakręcone szlaki i wyścigi enduro. Ponad wszystko cenisz sobie osiągi ramy i zawieszenia, a także chcesz wytrzymałego napędu, który nie porazi ceną.
Użyte technologie

Wytrzymała rama z włókna węglowego OCLV Mountain ze skokiem zawieszenia 150 mm, widelec RockShox Yari RC o skoku 160 mm i amortyzator tylny RockShox Deluxe z dostępnym tylko u Treka wyjątkowo responsywnym tłumieniem RE:aktiv z Thru Shaft. Do tego, napęd 1×12 z połączenia komponentów NX i GX Eagle, sztyca regulowana Bontrager Line i koła Bontrager Line Comp 30 z piastą tylną Rapid Drive o 54 zębach zapewniającą szybkie zazębienie.
Ostatnie słowo

Slash 9.7 oferuje krocie prędkości i sprawności za ograniczoną gotówkę. Dostajesz ramę z włókna węglowego, części z porządnej grupy i sprawdzone zawieszenie o długim skoku, zapewniające maksimum osiągów tam, gdzie odczujesz to najprędzej.
Przegląd
2019 Slash
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Nie pomyl Slash 9.7 z innymi modelami z włókna węglowego w korzystnej cenie—ten rower łączy naszą najlepszą ramę enduro i zawieszenie z solidnym napędem i kołami.
RE:aktiv z Thru Shaft pracuje szybciej niż normalny amortyzator, więc lepiej trzyma się terenu i pozwala Ci zachować kontrolę
Mino Link pozwala regulować geometrię, więc dostajesz rower na wyścigi enduro i super sprawny rower na szlaki w jednym
Tak samo dobrze czuje się na trasie wyścigu i w dziczy—Tak, Slash to rower wyścigowy, ale daje multum radości na trudniejszych szlakach.
Nie tylko my go kochamy: Slash otrzymał tytuł „Roweru górskiego roku” od Pinkbike.
_____________________________________

Zapraszamy również do sklepu online:
https://sklep.fabrykarowerow.com/

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n:

Godziny pracy:

pn.-pt. 9:00-19:00
sobota 10:00-16:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

Fabrykarowerów.com Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa

NIP: 9491731751
IDS: 243617991