Sklep rowerowy Częstochowa Fabrykarowerów.com WOjciech Kluk zaprasza

29 listopada 2014 roku otworzyłem sklep i serwis Fabrykarowerów.com.
Nie udało mi się stworzyć zwykłego sklepu rowerowego – wyszła mi FabrykaRowerów, bo jesteśmy wariatami i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę.
Dlatego nie kupisz u nas zwykłego roweru. W sprzedaży mamy tylko nadzwyczajne i prawdziwe rakiety. Ale uważaj! Po pierwsze jesteśmy jeszcze gorsi od tego sprzedawcy z dowcipu który facetowi wysłanemu po podpaski sprzedał jeszcze ponton, sprzęt wędkarski, lodówkę turystyczną i przyczepkę do holowania „no bo, co pan będzie w weekend robił?” Po drugie, w ofercie nie mamy żadnych pontonów, a już tym bardziej nie zmuszamy do kupowania rowerów. Po prostu, u nas klienci sami zarażają się rowerowo-kolarską pasją od naszych gości – regularnie na treningi i kawę umawiają się tu zawodowcy, guru i znawcy. Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy z pierwszej ręki i bezwiednie wsiąknąć w ten światek.
Jesteśmy fanatykami od stóp do głów, nawet skarpetki sprzedajemy szalone i tylko takie, w których można najszybciej jeździć. Ale jeżeli naprawdę odważysz się u nas zawitać pamiętaj, że nie tylko dobierzemy ci rower i skonfigurujemy go tak, żeby wszystkim oko zbielało. My ten rower do ciebie dopasujemy jak krawiec miarowy z Bytomia. Najpierw dokładnie sprawdzimy jaki „krój” będzie dla ciebie najlepszy, bo na miejscu mamy fizjoterapeutę – po studiach, a nie po kursie. Na co dzień współpracuje z zawodowcami i pisze do gazet, więc jeśli umówisz się z nim na sesję wyciśnie z ciebie każdy wat z którego istnienia nawet nie zdajesz sobie sprawy. Nasi mechanicy to też nieźli kosmici ale doskonale rozumieją język fizjoterapeutyczny i potrafią przełożyć go na mechanikę lotów międzykontynentalnych. Jak w studiu odsłuchowym dobiorą kable do mocy twoich czworogłowych wzmacniaczy i tak usytuują końcówki mocy, że nie tylko w najbliższej okolicy będzie o tobie głośno.

Chcesz sprawdzić czy nie przesadzam? Przyjedź do Częstochowy na Łódzką. Wojtek Kluk