Skarpetki Bontrager w rewelacyjnej nowej kolorystyce.

Pełna kolekcja skarpet dostępna w fabrykarowerów.com

Wraz z nowymi butami Velocis, oferujemy nowe modele skarpetek Race LTD Crew Sock, które są dostępne w kolorach dopasowanych do kolorystyki butów Velocis. Teraz ekspozycja tych butów będzie naprawdę przykuwała uwagę kupujących. But w parze ze skarpetkami to wygrana dla rowerzystów w grze o koordynację szafy i noszonego stroju, nie wspominając już o korzyściach oferowanych przez nasze skarpetki – materiał Profila wykonany z rozciągliwej tkaniny wytrzymałej na tyle, by znieść trudy całorocznej jazdy. W ofercie również fluorescencyjna wersja promująca kampanię 123.

Kluczowe rzeczy, które należy nadmienić podczas sprzedaży tych skarpet to:

Dlaczego rowerzyści potrzebują specjalnych skarpet?
Cienki materiał sprawia, że but lepiej do niej pasuje, natomiast grube codzienne skareptki rozciągają się przy poceniu, co powoduje, że stopa zbyt dużo porusza się w bucie.
Tradycyjne tkaniny bawełniane absorbują pot, powodując, że wychłodzenie stóp, podczas gdy nasz materiał Profila dry odprowadza wilgoć na zewnątrz utrzymując stopy w suchym komforcie.
Tkaniny Profila mają również elementy kompresyjne wokół stopy, zwiększając przepływ krwi podczas aktywności fizycznej, utrzymując tym samy stopę „żywą” podczas długiej przejażdżki