Siodełko Bontrager Verse

Siodełko do rowerów górskich i szosowych, przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet

Siodełko Verse przeznaczone jest zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet jeżdżących po drogach, górach, szutrze i w terenie, których celem jest redukcja nacisku na tkanki miękkie przy jednoczesnym maksymalnym zwiększeniu mocy pedałowania i komfortu. Jest to nasze najbardziej wszechstronne siodełko, jakie dotąd stworzyliśmy, zaprojektowane z myślą o pozycji wyczynowej, preferowanej przez większość rowerzystów.

W celu zagwarantowania najwyższego komfortu i najlepszych osiągów, siodełko Verse zostało wyposażone w pełne wycięcie oraz dokładnie przetestowane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Tak jak w przypadku wszystkich siodełek Bontrager inForm, również siodełko Verse zostało opracowane w oparciu o wyniki najnowszych badań biomechanicznych, prowadzonych z myślą o zapewnieniu maksymalnych osiągów i wygody.

W przypadku modelu Verse, w celu zapewnienia większego zakresu dopasowania, zwiększyliśmy również długość prowadnic. Dodatkowo, siodełko Verse oferowane jest w czterech rozmiarach, aby lepiej dopasować się do odstępów pomiędzy guzami kulszowymi zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Każdy z rozmiarów oferowany jest w trzech klasach: Pro, Elite i Comp, stanowiących odpowiednio opcję: dobrą, lepszą i najlepszą.
Verse Pro

Verse Pro zostało wyposażone we wzmocnioną skorupę wykonaną z włókna węglowego oraz wykonane z tego samego materiału prowadnice o zwiększonej średnicy, a także minimalną ilość wyściółki – wszystko to z myślą o doświadczonych rowerzystach, oczekujących najwyższych osiągów i lekkości.

Verse Elite

Verse Elite wyposażyliśmy w austenitowe prowadnice, lekką skorupę oraz dodatkową wyściółkę gwarantującą jeszcze lepszą wygodę użytkowania.

Verse Comp

Verse Comp wyposażyliśmy w prowadnice ze stali nierdzewnej, lekką skorupę oraz dodatkową wyściółkę zapewniającą jeszcze lepszą wygodę użytkowania

Verse jest następcą modeli Montrose i Ajna, stanowiącym wyposażenie pierwotne wielu rowerów, takich jak chociażby Checkpoint, Procaliber i Domane. Verse stanowi optymalny wybór pod względem dopasowania i możliwości wymiany. Model ten został stworzony z myślą o wszystkich rowerzystach jeżdżących w pozycji wyczynowej. W celu uproszczenia procedury doboru odpowiedniego rozmiaru, w ramach naszej zaktualizowanej oferty, zmodernizowaliśmy również narzędzie służące do określania rozmiaru siodełek.

Wszystkie siodełka Verse zapewniają kompatybilność z Blendr oraz posiadają mocowanie oświetlenia tylnego Flare. Mocowanie sprzedawane jest oddzielnie.

Podobnie jak wszystkie nasze siodełka, model Verse objęty jest 30-dniową gwarancją Bontrager. Oznacza to, że jeśli jakimś sposobem nie zakochasz się w tym siodełku, będziesz mógł je odesłać bez zbędnych formalności.