Rudy Project najlepsze szkła na świecie

Jesteśmy autoryzowanym dealerem Rudy Project – prestiżowej marki produkującej profesjonalne okulary kolarskie i sportowe. Dziś trochę o technologii.

ImpactX 2 to najwyższa na świecie technologia wykonania soczewek fotochromatycznych. Są nietłukące, chroniąc oko i twarz podczas upadku oraz uderzenia o gałąź, owada czy kamień który odskoczył spod koła. Błyskawicznie reagują na zmienne warunki oświetlenia, gwarantując pełen komfort doskonałego widzenia w każdych warunkach.

Rudy Project oferuje aż 6 różnych wersji soczewek fotochromatycznych ImpactX, by sprostać indywidualnym preferencjom i wymaganiom różnorodnych dyscyplin i warunków zewnętrznych:
✔ ImpactX 2black – klasyczna soczewka o najszerszym spektrum przyciemniania. Przy braku nasłonecznienia jest całkowicie przejrzysta, jak soczewki bezbarwne. Przy mocnym nasłonecznieniu jest zaciemniona w równym stopniu, jak nasze najmocniej przyciemnione soczewki jednobarwne.
▶ Występuje również w wersji ImpaxtX 2laserblack – przyciemniając się, soczewka zyskuje dodatkowo lustrzane odbicie, niewidoczne przy braku przyciemnienia.
✔ ImpactX 2red – innowacyjna soczewka przyciemniająca się na czerwono – w momencie zabarwienia wyostrza widzenie szczegółów w terenie leśnym, wspomagając refleks i koncentrację przy narastającym zmęczeniu. Dodatkowo wzmacnia widzenie czerwonego koloru, co jest bardzo korzystne w ruchu drogowym – skraca czas do zauważenia czerwonego światła sygnalizacji świetlnej czy sygnalizowania hamowania pojazdów na drodze.
▶ Również występuje w wersji ImpactX 2laserred – przyciemniając się, soczewka zyskuje dodatkowo lustrzane odbicie, niewidoczne przy braku przyciemnienia.
✔ ImpactX 2laserpurple i ImpactX 2laserbrown – nasze najnowsze soczewki, zabarwiające się na fioletowo lub brązowo – zaprojektowane do golfa, wyostrzając widzenie koloru zielonego, a tym samym kontrast między białą piłką, a zieloną trawą. Sprawdzą się również podczas jazdy na rowerze doskonale w terenie leśnym. Przy przyciemnieniu zyskują lustrzane odbicie od zewnątrz.

Na wszystko 60 rat 0% RRSO

***** Pytania prosimy kierować wyłącznie u nas na miejscu, mailem lub telefonicznie w godzinach naszej pracy.
_____________________
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00-19:00
sobota 10:00-15:00

Sklep: 536406462
Serwis.: 505700393
Bike Fitting: 609225353

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com

www.fabrykarowerow.com
https://sklep.fabrykarowerow.com/
www.facebook.com/fabrykarowerow
www.instagram.com/fabrykarowerow_com

PEŁNA NAZWA FIRMY:

Fabrykarowerow.com Wojciech Kluk
42-218 Częstochowa
ul. Słonimskiego 4

NIP: 9491731751
IDS: 243617991