Rowery Trek FX i FX Sport są szybkie, przyjemne, wygodne, zwinne i gotowe na wiele.

Twój rower do fitnessu na każdą okazję

FX i FX Sport są szybkie, przyjemne, wygodne, zwinne i gotowe na wiele. Są idealne, aby przeprowadzić solidny poranny trening, cieszyć się codziennymi dojazdami do pracy lub śmigać na rynek ze świeżymi produktami od lokalnych rolników.
Obejrzyj film
Który FX jest dobry dla Ciebie?

Każdy FX jest zaprojektowany, żeby być najlepszym, wielozadaniowym rowerem. Linia produktów obejmuje modele rekreacyjne i ogólne modele fitness, a także najwyższej klasy, wydajne modele fitness – od FX 1 do FX Sport 6. Oferujemy również modele FX z konstrukcją z obniżoną górną rurą lub z niskim przekrokiem, które ułatwiają wsiadanie i wysiadanie. Jedno jest pewne – bez względu na to, czego potrzebujesz do jazdy lub jakiekolwiek są Twoje ogólne cele, na pewno jest FX idealny dla Ciebie.
Jazda dla przyjemności

FX zaprojektowane są, aby nie zawodzić, dawać sobie radę i napawać pewnością. Każdy model jest na tyle wszechstronny, że bez problemu możesz wyjechać na przejażdżkę po mieście, zrobić szybki trening lub pomknąć do sklepu. Jeżeli roweru używać będziesz głównie rekreacyjnie i tylko trochę pod kątem fitness, nasze wprowadzające modele FX są idealne na początek.
Zobacz rowery
Jazda do pracy

Cała linia FX jest wygodna, stabilna i szybka, co czyni ją idealnym rowerem do jazdy do pracy i załatwiania spraw w mieście. Ponadto można dodać bagażnik tylny i błotniki, aby ułatwić przenoszenie wszystkiego, co jest potrzebne w ciągu dnia, a także zapewnić sobie większą suchość w deszczową pogodę.
Zobacz rowery
Jazda dla sprawności fizycznej

Wszystkie modele FX są w pełni przystosowane do jazdy fitness – do tego zostały stworzone! Jeśli jednak szukasz roweru, którego używasz przede wszystkim do treningu, osiągania celów fitness lub jazdy na dłuższych dystansach, sprawdź FX Sport. Modele te posiadają elementy zwiększające wydajność i funkcje, które docenisz podczas dłuższych i szybszych sesji treningowych.
________________________________
UWAGA NOWY ADRES:

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n, odpowiadamy w godzinach naszej pracy:

Godziny pracy:

pn.-pt. 09:00-19:00
sobota 10:00-15:00

Sklep.: 536 40 64 62
Serwis tel.: 505 700 393
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com

www.fabrykarowerow.com
https://sklep.fabrykarowerow.com/
www.facebook.com/fabrykarowerow
www.instagram.com/fabrykarowerow_com

Fabrykarowerow.com Wojciech Kluk
42-218 Częstochowa
ul. Słonimskiego 4

NIP: 9491731751
IDS: 243617991