Rowery hybrydowe Trek

Rowery crossowe Treka to wszechstronne i łatwe w jeździe rowery, na których dotrzesz do celu. To lekcy, dający dużo radości i wygodni kompani do pokonywania kilometrów.

Rowery hybrydowe to wszechstronne maszyny, które mają jeden prosty cel: uczynić włączenie przejażdżki w plan dnia prostszym niż kiedykolwiek. Niezależnie od tego, czy szukasz czystego i niezawodnego sposobu na dojazdy do pracy, czy też sportowego jednośladu, na którym częściej złapiesz trochę ruchu, Trek ma idealny dla Ciebie rower hybrydowy.
Rowery hybrydowe to często doskonałe rozwiązanie dla poszukujących prostego i sprawnego roweru z użytecznymi rozwiązaniami, które pozwolą na łatwe przejście od rozrywki do roboty.

Począwszy od rowerów fitness, a na zaawansowanych technologiczne elektrycznych rowerach na dojazdy do pracy skończywszy, Trek tworzy rowery hybrydowe do przeróżnych zastosowań. Z tym przewodnikiem znajdziesz model najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb.

Byliśmy pierwsi
Naszą pierwszą pełną linię rowerów typowo damskich wprowadziliśmy do sprzedaży, jeszcze zanim którykolwiek z innych liczących się producentów zaczął przymiarki do projektowania z myślą o płci pięknej. Było to w roku 2000 i od tego czasu stale udoskonalamy naszą ofertę rowerów dla kobiet. Każdy damski rower szosowy Trek to efekt naszego wieloletniego doświadczenia, w którym potrzeby kobiety brane są pod uwagę od samego początku projektowania.

Co składa się na WSD?
To nie tylko inne malowanie ramy. Plakietka Trek WSD (Women’s Specific Design – rower projektowany specjalnie dla kobiet) oznacza, że dany produkt został zaprojektowany, sprawdzony i wykonany z uwzględnieniem konkretnych potrzeb kobiet, które to potrzeby są przedmiotem naszych wieloletnich badań.

Punkty styku WSD
Oprócz pedałów kolarz styka się z rowerem jeszcze w dwóch punktach. Jeżeli punkty te nie zostaną odpowiednio dopasowane, będą działać na Twoją niekorzyść. Każdy rower szosowy Trek w wersji damskiej ma punkty styku – w tym siodełko i kierownicę – dostosowane specjalnie do cech anatomicznych kobiety.

Rowery

Verve damski
FX damski
Neko damski
Zektor Stagger
Lift+ z niskim przekrokiem
Neko+
XM700+ z niskim przekrokiem

Dwa rowery w jednym
Rowery hybrydowe Dual Sport łączą najbardziej wszechstronne rozwiązania z rowerów szosowych i górskich. Z wydajnymi i szybkimi oponami oraz płaskimi, zapewniającymi świetne prowadzenie kierownicami, popędzisz z łatwością po szosie jednego dnia, a następnego zaatakujesz szuter lub ubite drogi ziemne.

Wygoda przede wszystkim
Rowery Dual Sport to sprawne maszyny do ostrej jazdy, ale wyposażone w rozwiązania ograniczające zmęczenie u rowerzysty, dzięki czemu każda przejażdżka jest wygodna. Rowery hybrydowe Trek Dual Sport zaprojektowane są z myślą o przyjęciu wyprostowanych pozycji, a do tego wyposażone w chwyty, siodełka i inne punkty styku zoptymalizowane pod kątem komfortu nawet na najdłuższych przejażdżkach.

Łatwe prowadzenie
To nie powinno nikogo zaskoczyć—to jedne z najbardziej intuicyjnych rowerów na rynku. Są idealne dla osób, które miały dłuższą przerwę lub po prostu szukają łatwiejszego i dającego więcej radości roweru.

Rowery

Dual Sport
Dual Sport+
Neko damski
Neko+

Nasze najpopularniejsze
Fitness to najpopularniejsza kategoria rowerów Treka i nie bez powodu. Rowery fitness Treka wyróżnia niezrównana wszechstronność. Od podmiejskich ulic i szybkich dojazdów do pracy po przejażdżki charytatywne i rodzinne wypady, modele te są idealne tak w przypadku osób szukających maszyny do ćwiczeń, jak i tych, które „po prostu potrzebują roweru”.

Szybkie i stabilne
Celem rowerów fitness Treka jest zapewnienie prędkości bliskiej rowerom szosowym, ale z bardziej przewidywalnym prowadzeniem. To idealny wybór dla kogoś, kto chce od czasu do czasu pojeździć z miłośnikami szybkiej jazdy, ale potrzebuje roweru bardziej wszechstronnego niż szosowy.

Wyjedź na powietrze
Siłownia to świetne miejsce na ćwiczenia. Świeże powietrze to świetne miejsce na ćwiczenia i zabawę. Rowery fitness zainspirują Cię do dodania słońca do planu ćwiczeń.

Rowery

FX
FX damski
Zektor

Dalej. Szybciej.
Rowery elektryczne Treka dodają Ci mocy, ułatwiając jazdę i zachęcając do częstszych przejażdżek. Z rowerem elektrycznym podjedziesz pod budzące strach góry, dotrzymasz kroku szybszym przyjaciołom lub, po prostu, pojedziesz szybciej i dalej niż kiedykolwiek wcześniej.

Łatwa jazda
Rowery elektryczne Treka zapewniają wspomaganie pedałowania, więc jeździ się na nich jak na normalnych jednośladach, ale z dodatkowym zastrzykiem mocy. We wszystkich rowerach elektrycznych Treka geometria ramy i umieszczenie napędu zoptymalizowane są pod kątem bardziej przewidywalnej i intuicyjnej charakterystyki jazdy.

Twoja maszyna na co dzień
Kiedy tylko wsiądziesz na rower elektryczny, przekonasz się, że jazda na jednośladzie może lepiej wpisać się w Twoje codzienne życie. Rowery elektryczne Treka osiągają wyjątkową prędkość i zasięg, jak również oferują praktyczne rozwiązania nawet na najdłuższe dojazdy do pracy. Zrównują poziom wygody jazdy na rowerze i samochodem.

Rowery

Super Commuter+
XM 700+
Dual Sport+
Neko+
Conduit+
LIft+

Lepszy sposób jazdy
Rowery użytkowe to najprzyjemniejszy sposób na dotarcie do celu. Stworzono je z myślą o prędkości, komforcie i wytrzymałości. To maszyny na dojazdy do pracy w tygodniu i wierni kompani podczas weekendowych przygód.

Weź to, co niezbędne
Wszystkie rowery użytkowe Treka pozwalają na łatwe i bezproblemowe założenie bagażników, sakw lub innych toreb. Pożegnaj się z plecakiem, nie rezygnując z tego, czego potrzebujesz w ciągu dnia.

Mieszczuch
To rowery stworzone z myślą o codziennym panowaniu nad miejską dżunglą, począwszy od stylowej formy, a na ważnych elementach bezpieczeństwa, takich jak sprawne hamulce tarczowe, skończywszy. Niektóre modele są nawet wyposażone w zintegrowane akcesoria, takie jak światła i błotniki.

Rowery

Super Commuter+
Crossrip
Lync
Zektor