Rowery FatBike dostępne w fabrykarowerów.com

Rowery fatbike udostępniają więcej miejsc i sezonów do jazdy. Od wydm po jazdę w drifcie, od śniegu po piasek, a także od wyścigów po rekreację, dzięki fat bike’om dasz sobie radę z czymkolwiek, w dowolnym czasie, z jakiegokolwiek powodu.

Farley 5

Cena: 7 499,00 zł
Model 1063000-2018
Farley 5 to nasz najbardziej przystępny fat bike i idealny sposób na wolność o każdej porze roku. Pokonuje śnieg, piasek, korzenie i kamienie stabilnie oraz pewnie na grubych oponach 27,5 x 4,5”. Napęd Shimano 1x, lekka rama aluminiowa i widelec z włókna węglowego czynią z niego idealny wybór dla każdego, kto potrzebuje roweru na cały rok, niezależnie od warunków.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Zapewne planujesz jeździć przez cały rok, nawet w padającym śniegu, i potrzebujesz roweru z grubymi oponami, który da Ci najwyższą sprawność i przyczepność w korzystnej cenie.
Użyte technologie

Lekka rama z Alpha Platinum Aluminium z hakami Stranglehold, widelec z włókna węglowego Bontrager Haru, napęd Shimano Deore 1×10 o szerokim zakresie przełożeń, a do tego gotowe na zastosowanie bezdętkowe koła SUNringlé Mulefüt z wyjątkowo przyczepnymi oponami 27,5 x 4,5˝ Bontrager Gnarwhal TLR
Ostatnie słowo

Fatbike’i dają obłędnie dużo radości. Trzymają się pewnie i prowadzą stabilnie, ale najlepsze w nich jest to, że wyjedziesz o każdej porze roku. Jeśli szukasz ciekawej alternatywy dla jazdy po szosie lub na trenażerze w zimie, nie znajdziesz bardziej przystępnej maszyny niż Farley 5.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

Farley 5 to idealny rower na wejście w świat sportów zimowych bez przekroczenia limitu debetowego w banku
To podstawowy model, ale w 100% zdolny zmierzyć się z codziennymi przejażdżkami w zimie, wyścigami fatbike’ów, a nawet szlakami w lecie
To całoroczna maszyna dająca Ci wolność do jazdy niezależnie od sezonu
Opony 27,5 x 4,5˝ zapewniają więcej prędkości i przyczepności niż 26-calowe