Rowery elektryczne Trek

Jedź gdzie chcesz, na pełnej mocy!

Dual Sport+

Dual Sport+ to najlepszy elektryczny rower hybrydowy: Po części rower miejski, po części rower do pełnej przygód jazdy po szlakach. Szybkie koła 700c, zawieszenie i lekka, mocna rama sprawiają, że jest znakomitym wyborem na rower „do wszystkiego”.
Hydrauliczne hamulce tarczowe i wytrzymałe opony dla pewnego hamowania w każdych warunkach a Lekka rama ze stopu aluminium z widelcem amortyzowanym zapewniającym sprawność niezależnie od podłoża.

Neko+
Neko+ to najlepszy wszechstronny rower ze wspomaganiem elektrycznym dla kobiet. Ma szybkie koła 700c, pewne hamulce i przednie zawieszenie. Dodaj system napędowy STEPS i ograniczenia znikają. Lekka rama ze stopu aluminium z bardzo dużym przekrokiem, centralny układ napędowy Shimano STEPS z akumulatorem 418 Wh, oraz możliwość zamontowania błotników czyni z Neko+ wszechstronną i zdolną do wszystkiego maszynę.

Super Commuter+
Gdy poranny dojazd do pracy jest jak marzenie, nie ma powodu by przeciągać pobudkę ustawiając kolejne drzemki na budziku. Super Commuter+ to rower elektryczny, dzięki któremu sam dojazd staje się Twoim ulubionym celem. Super Commuter+ łączy nasze najbardziej zaawansowane technologie rowerów elektrycznych z najpojemniejszym akumulatorem Boscha, odmieniając wrażenia z poruszania się na dwóch kółkach. Jedź dalej i szybciej, nawet do 45km/h dzięki nizawodnemu silnikowi Boscha.

Conduit+
Conduit+ to ciężko pracujący, lekki rower na dojazdy do pracy ze wspomaganiem elektrycznym. Inteligentne wyposażenie, takie jak płynnie pracujący centralnie zamontowany silnik i wbudowane oświetlenie, czynią dojazd do pracy szybkim i przyjemnym. Bez samochodu? Bez zmęczenia. Nie ma po co zawracać sobie głowy czterema kółkami i tonami stali, gdy płynnie pracujący i mocny Conduit+ zawiezie Cię wszędzie, w dzień i w nocy, i to szybko.