Rowery elektryczne MTB

Rowery górskie ze wspomaganiem elektrycznym dodają mocy Twoim nogom, jednocześnie zwiększając ilość zabawy. Pojedź dalej, szybciej, w inne miejsca niż zazwyczaj. Czerp więcej radości ze wszystkiego, co czyni kolarstwo górskie wyjątkowym.

Powerfly 7 FS Plus

22 499,00 zł Model 2932700-2018
Powerfly 7 FS to szybki, wszechstronny i niewiarygodnie sprawny rower elektryczny MTB full suspension. Wyposażony jest we wbudowany silnik Bosch do rowerów górskich, który zapewnia wspomaganie do 32 km/h, zawieszenie RockShox, sprawne opony 27,5+ mid-fat zwiększające stabilność i przyczepność na szlaku oraz wysokiej jakości części do rowerów górskich, dzięki którym Twoje terenowe przygody zaprowadzą Cię w zupełnie nowe miejsca.

Kolor / Matte Trek Black/Solid Charcoal

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Chcesz pokonać granice i dotrzeć w miejsca niedostępne na normalnym rowerze górskim. Chcesz wszystkich korzyści zaawansowanego systemu wspomagania pedałowania połączonych z prowadzeniem, charakterystyką zawieszenia i sprawności prawdziwego roweru na szlaki z kołami 27,5+ mid-fat.
Użyte technologie

Wytrzymała rama Alpha Platinum Aluminium z silnikiem Bosch Performance CX o mocy 250 W zapewniającym wspomaganie do 32 km/h, ergonomiczny sterownik Bosch Purion i wbudowany akumulator 500 wH o dużym zasięgu. Do tego, wyposażony jest w nowy inteligentny tryb e-MTB, który automatycznie dobiera poziom wspomagania, napęd 11-biegowy Shimano, koła SUNringlé z oponami Schwalbe Nobby Nic 27,5+ mid-fat, hydrauliczne hamulce tarczowe, widelec RockShox Recon RL o 130 mm skoku i tylny amortyzator RockShox Deluxe RL o 130 mm skoku.
Ostatnie słowo

Powerfly 7 FS to coś więcej niż suma części. Wyposażony jest w wydajny silnik Bosch i sprawne części do rowerów na szlaki, ale wszystko to składa się na zdolny dotrzeć wszędzie e-MTB, który odmienia to gdzie i jak jeździsz. System wspomagania pedałowania i opony 27,5+ mid-fat czynią z niego wspaniały rower do odkrywania bardziej stromego i ostrzejszego terenu.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

W e-MTB, rowery full suspension kompletnie zmieniają warunki gry: wyrównują trudny teren, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać system wspomagania pedałowania Bosch
Jeździ jak rower górski, bo takim jest: wykorzystuje tę samą ramę i technologię zawieszenia, którą dopracowaliśmy przez nasze wiele lat doświadczenia w jeździe po szlakach
Kiedy wyłączysz wspomaganie, otrzymujesz w pełni sprawny rower na szlaki, który zdolny jest zmierzyć się z trudnym terenem.
Nawet na trudniejszym szlaku szerokie opony 27,5+ dają więcej pewności, przyczepności i stabilności