Rowery elektryczne MTB Trek.

Niekończąca się przygoda

Górskie rowery elektryczne firmy Trek wyposażono w inteligentną technologię, która pozwala Ci widzieć i robić więcej. Jeżdżą jak rowery górskie, ponieważ są to rowery górskie, które wywodzą się z tradycji technologii produkcji ram i zawieszenia, w ramach której to rowerzysta jest najważniejszy.

Najbardziej przyjazny dla użytkownika rower e-MTB

Firma Trek wyznacza standardy w zakresie łatwości obsługi roweru e-MTB. Rowery te zostały stworzone po to, aby podnieść komfort wycieczki po szlaku, a nie komplikować ją. Każde zastosowane w nim rozwiązanie, od zintegrowanego wymiennego akumulatora (system RIB) po kontroler Bosch Purion, jest inteligentne, intuicyjne i proste w użyciu.

Lepszy projekt, lepsze wrażenia z jazdy

Dostępny tylko w rowerach Treka zintegrowany wymienny akumulator (system RIB) jest schowany w rurze, co nadaje elegancki wygląd i zapewnia bezpieczeństwo na szlaku. To pierwszy w pełni zintegrowany system e-MTB, który pozwala się skupić na tym, co ma kluczowe znaczenie—wyjątkowych, lepszych wrażeniach z jazdy na szlakach.
Dostęp od strony napędu

Większość akumulatorów schowanych w rurze wyjmuje się od dołu rury dolnej, gdzie gromadzą się brudne pamiątki z jazdy. Natomiast system RIB firmy Trek zapewnia łatwy dostęp po stronie napędu, od góry, gdy położysz rower na szlaku.
Demontaż bez narzędzi

Z RIB nie potrzeba żadnych narzędzi i nie ma małych części czy śrub, które często gubi się podczas jazdy na szlaku. Obracasz klucz i wyjmujesz akumulator. Kompaktowa, jednoczęściowa konstrukcja wyposażona jest w zintegrowaną rączkę, dzięki której wyjęcie i noszenie akumulatora to żaden problem.
Zewnętrzny port ładowania

Każdy elektryczny rower górski Trek jest wyposażony w zewnętrzny port ładowania, dzięki czemu można łatwo naładować akumulator na rowerze lub po zdemontowaniu z roweru.
_______________
Ważne daty to:

11.01.2020 #newplace

UWAGA:

Ze względu na zmianę siedziby od 20 XII 2019 do 11 I 2020 – fabrykarowerow.com jest nieczynna, a od 11 I 2020 zapraszamy na nowy adres Częstochowa ul.Słonimskiego 4

@trekbikes_pl
________________________________
Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n, odpowiadamy w godzinach naszej pracy:

Godziny pracy:

pn.-pt. 10:00-18:00
sobota 10:00-14:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

Fabrykarowerow.com Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa
NIP: 9491731751
IDS: 243617991