Rowery Damskie Trek

Trek dla kobiet
Trek był pierwszym producentem oferującym pełną gamę rowerów stworzonych specjalnie z myślą o kobietach. Od tamtego czasu stale rozwijamy naszą ofertę dla kobiet. Jedno rozwiązanie nie jest odpowiednie dla wszystkich kobiet. Panie mają bardzo różne oczekiwania w stosunku do swoich rowerów, a my przygotowaliśmy dla każdej z nich odpowiednią ofertę. Trek dla kobiet: Zapewnienie najlepszych wrażeń z jazdy na rowerze wszystkim kobietom, od początkujących po ekspertki. Chodź, przejedź się z nami.

Lepsze dopasowanie od samego początku
Już dwadzieścia lat temu, nim którakolwiek z pozostałych dużych firm rowerowych zaczęła projektować rowery dla kobiet, my wypuściliśmy pierwszą linię damskich jednośladów.

Nasza misja była prosta: stworzyć lepsze rowery dla kobiet. Kiedy zaczęliśmy prace, odkryliśmy, że każda kobieta ma inne potrzeby. W efekcie nauczyliśmy się nie tylko projektować lepsze rowery dla kobiet. Dowiedzieliśmy się, jak tworzyć lepsze rowery dla wszystkich.

Dlatego, niezależnie od tego, czy znajdziesz idealnego Treka w naszej kolekcji rowerów damskich, czy też lepiej będzie Ci pasował jeden spośród naszych modelów uniwersalnych, wiedz, że jego budowa wynika z dziesięcioleci uwzględniania potrzeb kobiet.

Dlaczego to ważne

Prawda jest taka: każda kobieta jest wyjątkowa. Każda oczekuje czegoś innego od roweru. Niezależnie od wszystkiego, rower musi pasować, pewnie się prowadzić i sprawnie jechać. Co prawda każdy rower Treka tworzony jest zgodnie z tymi zasadami, ale wiemy, że niektóre kobiety mają potrzeby, których nie zaspokoją standardowe modele.

Tu wkracza WSD, czyli konstrukcja zaprojektowana specjalnie dla kobiet.

Czym jest WSD?

Jako WSD określamy ramy i części rowerowe tworzone od początku z myślą o kobietach. Produkty Trek i Bontrager oznaczone jako WSD zostały opracowane, zaprojektowane, wypróbowane i stworzone specjalnie z myślą o potrzebach kobiet.

Na przykład, siodełka WSD mają kształty dopasowane do kobiecej sylwetki i jej tkanek miękkich. Ramy szosowe i górskie WSD dostępne są w mniejszych rozmiarach i z geometrią uwzględniającą kobiece proporcje.

Czym jest rower damski?

Postawmy sprawę jasno. Rower damski to rower, na którym jeździ kobieta. Trek używa określenia „damskie” dla odróżnienia rowerów z ramami i częściami WSD od standardowych modelów.

Każdy rower szosowy, górski lub miejski Treka, tak z jedną, jak i z większą liczbą części WSD, znajdziesz w naszej kolekcji damskiej. Różnice między rowerami damskimi i standardową gamą zależą od modelu. Wszystkie modele damskie mają punkty styku WSD, na przykład siodełka, czy też kierownice z odpowiednio dobraną szerokością. W niektórych wykorzystywana jest również geometria WSD, a także dobrane odpowiednie rozmiary kół i długości ramion korby oraz wspornika kierownicy.

Czy WSD coś zmienia?

Tak. Tysiące kobiet na całym świecie jeżdżą na rowerach WSD i uwielbiają je. Zobacz recenzje na stronach rowerów.

Czy potrzebuję roweru damskiego?

To zależy od stylu jazdy i preferencji. Z badań rynku wynika, że 60% kobiet woli modele stworzone specjalnie dla kobiet, a 40% modele standardowe.

A co jeśli wolę rower ze standardowej gamy?

To nic złego! Tak naprawdę to chwała za to, że wypróbowałaś różne produkty, aby znaleźć najlepszy dla siebie.

Jak się upewnić, co jest najlepsze dla mnie?

Dysponujemy ogromną ilością danych biometrycznych dla kobiet i na ich podstawie projektujemy rowery oraz części WSD. Tak naprawdę najważniejsze jest to jak czujesz się na rowerze. Jeśli nie jesteś pewna, czy lepszy dla Ciebie będzie model WSD czy standardowy, najlepiej wypróbuj oba w lokalnym sklepie Treka.

Damskie rowery górskie
Trek jest światowym liderem w technologii rowerów górskich. Nic dziwnego, że nasze rowery górskie to najbardziej technicznie zaawansowane modele na rynku. U nas innowacje nie są ograniczone wyłącznie do rowerów z najwyższej półki. Każdy model ma mnóstwo rozwiązań i detali, dzięki którym każda jazda będzie lepsza, a trasa łatwiejsza.

Damskie rowery szosowe
Trek jest marką numer jeden w świecie rowerów sportowych. Nasz dział badawczo-rozwojowy jest najlepszy na świecie i ma tylko jeden cel: aby każdy z naszych rowerów szosowych, od ręcznie budowanych maszyn wyścigowych aż do uznanych modelów z aluminium, był absolutnie najlepszy w swojej klasie.

Damskie rowery crossowe i do fitnessu
Rowery miejskie Treka mają jeden cel: uczynić świat lepszym i zdrowszym, przez to, iż więcej ludzi będzie częściej jeździć na rowerze. Tworzymy najlepsze rowery dla dowolnego celu i każdego rowerzysty: inteligentne i zapewniające rozrywkę rowery, które są dopasowane do tego, jak pracujesz, bawisz się i żyjesz.