Rowery damskie Trek – cała kolekcja dostępna w fabrykarowerów.com

Trek dla kobiet

Trek był pierwszym producentem oferującym pełną gamę rowerów stworzonych specjalnie z myślą o kobietach. Od tamtego czasu stale rozwijamy naszą ofertę dla kobiet. Jedno rozwiązanie nie jest odpowiednie dla wszystkich kobiet. Panie mają bardzo różne oczekiwania w stosunku do swoich rowerów, a my przygotowaliśmy dla każdej z nich odpowiednią ofertę. Trek dla kobiet: Zapewnienie najlepszych wrażeń z jazdy na rowerze wszystkim kobietom, od początkujących po ekspertki. Chodź, przejedź się z nami.

Konstrukcja specjalnie dla kobiet (Women’s Specific Design, WSD)

Nasza misja była prosta: stworzyć lepsze rowery dla kobiet. Kiedy zaczęliśmy prace, odkryliśmy, że każda kobieta ma inne potrzeby. W efekcie nauczyliśmy się nie tylko projektować lepsze rowery dla kobiet. Dowiedzieliśmy się, jak tworzyć lepsze rowery dla wszystkich.

Damskie rowery górskie

Trek jest światowym liderem w technologii rowerów górskich. Nic dziwnego, że nasze rowery górskie to najbardziej technicznie zaawansowane modele na rynku. U nas innowacje nie są ograniczone wyłącznie do rowerów z najwyższej półki. Każdy model ma mnóstwo rozwiązań i detali, dzięki którym każda jazda będzie lepsza, a trasa łatwiejsza.

Damskie rowery szosowe

Trek jest marką numer jeden w świecie rowerów sportowych. Nasz dział badań i rozwoju jest najlepszy na świecie i ma tylko jeden cel: aby każdy z naszych rowerów szosowych, od ręcznie budowanych maszyn wyścigowych aż do uznanych modelów z aluminium, był absolutnie najlepszy w swojej klasie.

Damskie rowery crossowe i do fitnessu

Rowery miejskie Trek mają jeden cel: uczynić świat lepszym i zdrowszym przez to, że więcej ludzi będzie częściej jeździć na rowerze. Tworzymy najlepsze rowery dla dowolnego celu i każdego rowerzysty: inteligentne i zapewniające rozrywkę rowery, które są dopasowane do tego, jak pracujesz, bawisz się i żyjesz.