Rowerowe szorty i spodenki na szelkach Bontrager dostępne w fabrykarowerów.com

Krótkie spodenki z szelkami i bez firmy Bontrager ułatwiają jazdę. Od wyścigowych spodenek z szelkami, po sprawdzone na szlakach szorty MTB, nasza najwyższej jakości wkładka inForm BioDynamic i tkanina Profila zapewniają dopasowanie i poczucie, które pokochasz na długie lata.

Ciepłe nogi w zimie to silne nogi na wiosnę

Przedłuż swój sezon zakładając dopasowane spodnie, które nie ograniczą Twoich ruchów. Dopasowane termiczne spodnie z szelkami Velocis z materiałem Profila Thermal dopasowują się do Twojego ciała przez całą zimę, aby dać Ci moc na wiosnę.

Dzięki ciepłu zapewnianemu przez podstawowy materiał Profila Thermal i trzymaniu pasków Bib Bridge te krótkie spodenki szybko staną się twoimi ulubionymi, a Ty będziesz wyczekiwać zimy.
Szczegóły produktu

Wkładka Arcus inForm BioDynamic – wyprodukowana we Włoszech wkładka o konstrukcji OverEasy z pianką Aircell
Tkanina Profila Thermal stworzona z myślą o zatrzymaniu uciekającego ciepła ciała
Lekkie, płaskie, bezszwowe paski szelek zapewniają doskonałe wsparcie i komfort
Trzymanie pasków Bib Bridge z siatką z Profila Cool na plecach
Proste paski uciskowe na nogawkach
Elementy odblaskowe poprawiają widoczność i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo
Wewnętrzna długość nogi: XS-S 10″/25 cm, M-2XL 10,5″/27 cm
Dopasowane – efektywniejsze dopasowanie do wszechstronnej aktywności na rowerze

Do tego super lojalny program !!!

Bezwarunkowa gwarancja Bontrager

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu akcesorium do roweru firmy Bontrager, zwróć produkt wraz z oryginalnym dowodem sprzedaży w ciągu 30 dni w miejscu zakupu w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy. Potraktuj to jako 30-dniową jazdę próbną.

Niniejsza gwarancja obejmuje komponenty, odzież i akcesoria Bontrager. Komponenty Bontrager OE (oryginalne części rowerowe) sprzedawane jako część roweru są wykluczone. W przypadku zwrotu używane przedmioty należy wyczyścić. W przypadku wysłania do nas towaru brudnego lub niewypranego odeślemy go na Twój koszt.