Rower szosowey dla Pań od Trek’a

Szosa dla Pań…

Émonda SL 5 damski

Cena 8 799,00 zł

Model 24222

Émonda SL 5 damski to szybki i lekki rower szosowy z włókna węglowego dla kobiet, oferujący optymalny komfort jazdy, wyjątkowe osiągi, punkty styku zaprojektowane z myślą o kobietach oraz grupę części zapewniających szybkość i niezawodność w długim okresie eksploatacji. To idealny rower na długie wyprawy w teren górzysty, do szybkich podjazdów i dynamicznych zjazdów.

Kolor / Matte Trek Black/Gloss Ultraviolet

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Chcesz osiągów lekkiego roweru z włókna węglowego w konkurencyjnej cenie. Podoba Ci się też dopasowanie i charakterystyka roweru dla kobiet i, jak my, wierzysz, że rower damski powinien oferować te same rozwiązania co standardowe modele.
Użyte technologie

Lekka rama z włókna węglowego OCLV Serii 500 z punktami styku opracowanymi pod kątem kobiet i niezawodnymi częściami stworzonymi na lata świetnej jazdy, na przykład pełnym napędem 2×11 Shimano 105, mocnymi mocowanymi bezpośrednio hamulcami szczękowymi Shimano 105, masztem podsiodłowym Ride Tuned z aluminium i kołami Bontrager Affinity przystosowanymi do zastosowania bezdętkowego.
Ostatnie słowo

Jeśli masz inwestować w jakąkolwiek część roweru, skoncentruj się na ramie. Émonda SL 5 damska pokona podjazdy na równi z najlepszymi, a jej precyzyjne prowadzenie zapewnia pewność na szosie. Jakość jazdy i niezawodny napęd czynią z niej świetną pierwszą szosówkę z włókna węglowego lub bardzo korzystne usprawnienie względem Twojego obecnego roweru.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

To nasza najbardziej przystępna Émonda z włókna węglowego, oferująca jakość jazdy, którą potrafi dać tylko włókno węglowe OCLV
To idealne usprawnienie dla rowerzystów jeżdżących na aluminiowym rowerze szosowym, którzy pragną dodatkowej wydajności dostępnej dzięki lżejszej ramie z lepszym prowadzeniem
Jak każdy model Émonda, rower ten opracowano, aby był najlżejszym i najszybszym w swojej klasie, a dodatkowo przyznaliśmy mu dożywotnią gwarancję.
Chcesz poznać naszą filozofię projektowania rowerów dla kobiet Women’s Specific Design? Tu znajdziesz więcej informacji

____________________________________

Zapraszamy również do sklepu online:
https://sklep.fabrykarowerow.com/

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n:

Godziny pracy:

pn.-pt. 9:00-19:00
sobota 10:00-16:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

http://xn--fabrykarowerw-mlb.com/ Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa

NIP: 9491731751
IDS: 243617991