Rower Procaliber 9.8 SL dostępny od ręki w fabrykarowerów.com

Procaliber 9.8 SL 2018 model

17 999,00 zł Model 21925
Procaliber 9.8 SL to rower górski hardtail do ostrej jazdy dla ścigających się w XC i zapalonych kolarzy. Oparty jest na niewiarygodnie lekkiej ramie z włókna węglowego SL OCLV Mountain z wygładzającym trasę rozdzielaczem IsoSpeed, a do tego wyposażony w liczne wyczynowe elementy, w tym koła z włókna węglowego, napęd 1×12 SRAM GX Eagle i lekki widelec RockShox SID RL. Inaczej nie da się tego ująć: ten rower powstał z myślą o wygranych.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Podchodzisz poważnie do XC. Kiedy nie ścigasz się o podium, codziennie pędzisz po singletracku i pokonujesz wielkie podjazdy. Kiedy jedziesz, jedziesz daleko. Dlatego chcesz wysokiej jakości i lekkiej ramy z włókna węglowego wyposażonej w IsoSpeed, który wygładzi męczący teren i pozwoli zachować dłużej siły.
Użyte technologie

Niewiarygodnie lekka rama z włókna węglowego SL OCLV z wewnętrznym prowadzeniem linek i kabli Control Freak oraz wygładzającym trasy rozdzielaczem IsoSpeed, widelec RockShox SID RL ze zdalną blokadą, napęd 1×12 SRAM GX Eagle, karbonowa korba Stylo, lekkie hydrauliczne hamulce tarczowe SRAM Level TLM i koła Bontrager Kovee Elite Carbon z piastą tylną Rapid Drive z 54 zębami zapewniającą szybkie zazębianie i przyspieszenie.
Ostatnie słowo

Ten rower wygrywa wyścigi. Oparty jest na naszej najlżejszej ramie do XC i wyposażony w części dobrane pod kątem niskiej masy i osiągów w singletracku. Procaliber 9.8 SL to wybór dla rowerzystów nastawionych na bicie osobistych rekordów i jazdę szybszą niż wszyscy.

Dlaczego uwielbiamy

Dostajesz zaawansowane technologie, takie jak koła i korbę z włókna węglowego na oszałamiająco lekkiej ramie ważącej tylko 1050 gramów. Dzięki temu na podjazdach stojących między Tobą a podium ciągniesz mniej masy
Nie brakuje powodów, by pokochać koła z włókna węglowego Bontrager Kovee Elite—są z włókna węglowego i szybkie, a piasta tylna Rapid Drive zapewnia niesamowicie szybkie zazębienie dzięki 54 zębom
Dzięki rozdzielaczowi IsoSpeed jeździ płynniej niż jakikolwiek inny hardtail, więc nie wymęczą Cię nierówności na trasie.
Dopasuj go do siebie: masz pełne możliwości konfiguracji dzięki Project One