Rower na szuter

Rowery na szuter można stosować wszędzie, na asfalcie i poza nim. Cechy, takie jak hamulce tarczowe, dodatkowy prześwit umożliwiający zastosowanie szerszych opon oraz wygodna geometria gwarantują gotowość tych rowerów na każde wyzwanie, czy to w wymagającym terenie, czy podczas zimowych wypraw. To rower idealny, gdy nie wiesz, dokąd zaprowadzi Cię droga, ale wiesz, że potrzebujesz roweru, który Cię tam dowiezie.

NOWOŚĆ 2019
Checkpoint SL 6

Cena 16 499,00 zł Model 22634 najtańsze modele zaczynią się od 4 599 zł

Checkpoint SL 6 to rower szutrowy, który nie ma ograniczeń. Powstał po to, by zaprowadzić Cię w miejsca, w które nie trafisz na zwykłym rowerze szosowym, na przykład na zabłoconą linię mety najbardziej uznanych wyścigów szutrowych świata. Dzięki lekkiej ramie z włókna węglowego OCLV z wygładzającym szuter rozdzielaczem IsoSpeed, pełnemu napędowi Shimano Ultegra i dodatkowym mocowaniom na sprzęt oraz akcesoria, Checkpoint SL 6 to prawdziwy koń roboczy szutrowego świata i najlepszy wybór dla wszystkich wkładających całe serce w przygody w zróżnicowanym terenie.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Masz konkretne marzenia – Dirty Kanza, Land Run 100 czy Trans Iowa i wiesz, że potrzebny Ci będzie najlepiej dopasowany do takich przygód rower. Kochasz też ideę roweru tak wszechstronnego, że świetnie poradzi sobie podczas wyścigów na szutrze, jeździe szosowej, czy też wielodniowych wypraw, na praktycznie każdej trasie jaką sobie wymarzysz.
Użyte technologie

Rama z włókna węglowego OCLV Serii 500 z tylnym rozdzielaczem IsoSpeed, napęd w pełni oparty na Shimano Ultegra, opony szutrowe 700×35 Schwalbe TL-EX G-One Tubeless Ready, silne hydrauliczne hamulce tarczowe flat mount, koła Bontrager Paradigm Comp Disc z tarczami Shimano RT800 Ice-Tech FREEZA i klockami z radiatorem, zapewniającymi razem niezawodne i silne hamowanie. Do tego, wewnętrzne prowadzenie linek Control Freak, nakładka na maszt podsiodłowy z włókna węglowego, osłona Carbon Armor chroniąca ramę przed uderzeniami, 12 mm osie przelotowe i haki Stranglehold, dzięki którym łatwo dopasować geometrię lub zmienić rower w jednobiegowy.
Ostatnie słowo

Najlepszy rower szutrowy z włókna węglowego w ofercie Treka – na najdłuższe dni, najtrudniejsze drogi i największe przygody. Jest lekki, szybki, wygodny i wyposażony w części zdolne stawić czoła najbardziej wymagającemu terenowi, takie jak wyższej klasy koła Bontrager Paradigm i pełen napęd Shimano Ultegra.
Przegląd
Checkpoint
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Rozdzielacz IsoSpeed ogranicza męczące górki w szutrze, dzięki czemu możesz eksplorować dalsze zakątki, dotrzesz w nowe miejsca i zachowasz dłużej siły
To wyjątkowo wszechstronny rower, dostosowany do różnych stylów jazdy, w tym przejażdżek po szutrze, dłuższych wypraw i codziennych dojazdów do pracy
Z dodatkowymi mocowaniami na rurze górnej, rurze podsiodłowej i po obu stronach rury dolnej łatwo przewozić więcej sprzętu i wody
Wielki prześwit na opony pozwala założyć opony o rozmiarze do 45c, dające przyczepność i stabilność w każdych warunkach