Rower Gravel – pełna kolekcja nowych modeli Trek za chwile w fabrykarowerów.com

Rowery na szuter można stosować wszędzie, na asfalcie i poza nim. Cechy, takie jak hamulce tarczowe, dodatkowy prześwit umożliwiający zastosowanie szerszych opon oraz wygodna geometria gwarantują gotowość tych rowerów na każde wyzwanie, czy to w wymagającym terenie, czy podczas zimowych wypraw. To rower idealny, gdy nie wiesz, dokąd zaprowadzi Cię droga, ale wiesz, że potrzebujesz roweru, który Cię tam dowiezie.

Przydład dostępnych do tej pory w sezonie 2018 to Domane SL 5 Gravel Disc

12 499,00 zł Model 1492000-2018

Domane SL 5 Gravel stworzono z myślą o naprawdę trudnym terenie. To lekki rower na szuter z ramą z włókna węglowego OCLV, z rozdzielaczami IsoSpeed z przodu i z tyłu, które poradzą sobie nawet na najtrudniejszych szutrowych drogach, z hydraulicznymi hamulcami tarczowymi, mocowaniami dla błotników przednich i tylnych, a także oponami szutrowymi Schwalbe G-One Allround.

Kolor / Matte Shady Grey

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Znają Cię wszyscy okoliczni miłośnicy szutru albo przynajmniej takie masz plany. Szukasz lekkiego roweru z włókna węglowego, gotowego na przygody i wyposażonego w kluczowy na najostrzejszych przejażdżkach po szutrze osprzęt.
Użyte technologie

Rama z włókna węglowego OCLV Serii 500 z przednim i tylnym rozdzielaczem IsoSpeed, mocne hamulce tarczowe flat mount, pełna grupa Shimano 105 w konfiguracji 2×11, stabilna geometria długodystansowa Endurance zapewniająca komfort w długie dni i na trudnych drogach, a do tego opony na szuter Schwalbe G-One Allround 700×35.
Ostatnie słowo

To nasz najlepszy rower na szuter. Lekka rama z włókna węglowego, przedni i tylny IsoSpeed, pełna grupa Shimano 105 oraz hamulce tarczowe flat mount—to wszystko razem składa się na Domane SL 5 Gravel, jego niezwykłe osiągi i niezawodność.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

Szuter to nowy cel, a z naszym najlepszym rowerem na szuter zajedziesz dalej i zobaczysz więcej
Przedni i tylny IsoSpeed wygładzają nierówne drogi, więc będziesz się wolniej męczyć, co ma szczególnie duże znaczenie podczas długich wyścigów na szutrze
To lekki rower z włókna węglowego z hamulcami tarczowymi w wyjątkowo korzystnej cenie, wyposażony w niezawodne części, które pozwalają utrzymać cenę w ryzach bez uszczerbku na osiągach
Opona Schwalbe G-One Allround