Rękawiczki zimowe Assos

Rękawiczki zimowe Assos

Kontynuacja naszych uwielbianych wczesnozimowych rękawiczek, nasza nowa wersja zimowa zapewnia umiarkowaną izolację, dodatkową ochronę i rozszerzone pokrycie palcami podczas zimowych przejażdżek. Na plecach zastosowano naszą tkaninę windBlock, która jest hydrofilową izolacyjną powłoką softshell, która dopasowuje się do dłoni, zapewniając wysoki poziom ochrony przed deszczem i lodowatym powietrzem. Innymi słowy, twoje cyfry pozostają gorące niezależnie od tego, co dzieje się z pogodą po przeciwnej stronie. Te rękawice o małej objętości mają teraz wydłużone mankiety, które tworzą kolejną barierę na krytycznym skrzyżowaniu kurtki z rękawicą, opuszki palców ekranu dotykowego, ukierunkowaną wyściółkę dłoni i kolorowe szwy do identyfikacji climaCode. Połącz je z rękawicami wiosenno-jesiennymi, aby zapewnić dodatkową ochronę podczas najazdu zimy.

windBlock : hydrofilowy materiał softshell, zaprojektowany, aby zatrzymać ciepło i zapewnić doskonałą oddychalność.

Dłoń z mikrofibry : lekki, miękki materiał, który poprawia przyczepność, a jednocześnie wspiera i chroni dłoń.

Wyściółka dłoni : strategicznie rozmieszczone podkładki wyginają się wraz z dłonią, aby wyeliminować gorące miejsca i zbicie się.

Anatomiczny krój : Konstrukcja „bez zmarszczek” tworzy zakrzywioną strukturę 3D, możliwą dzięki zastosowaniu dwóch oddzielnych tekstyliów i czterech paneli.