RĘKAWICZKI ZIMOWE ASSOS ULTRAZ

Ultraz jest synonimem głębokich, mroźnych warunków zimowych, które powodują, że większość ludzi wraca do środka. Dokładnie w takich warunkach zostały przetestowane te rękawice, dzięki czemu będziesz w stanie spędzać wiele godzin na zewnątrz z ciepłymi, wygodnymi dłońmi i funkcjonalnymi palcami. Opierając się na naszej wysoce izolującej dwuwarstwowej konstrukcji tkaniny, znanej jako twinDeck, rękawice Ultraz wychwytują latarkę z naszych standardowych rękawic zimowych za pomocą materiału tekstylnego Airblock z membraną, podszewki termicznej i mankietów z neoprenu. Ta kombinacja zapewnia wysoki poziom izolacji i ochrony przed wiatrem i wodą, a jednocześnie pozostaje wystarczająco oddychająca, aby zapobiec spoceniu dłoni. Te rękawice o małej objętości mają wydłużone mankiety z neoprenu – dla tego kluczowego skrzyżowania kurtki z rękawicą – i ukierunkowaną wyściółkę na całej dłoni.

Technologia:

Airblock : wiatroodporny i wysoce oddychający softshell z membraną klejoną poliuretanem dla dodatkowej wodoodporności.

Szczotkowana Lycra : Elastyczna, ultramiękka szczotkowana tkanina, opracowana w celu odprowadzania wilgoci i dodawania lekkiej izolacji.

twinDeck : dwuwarstwowa konstrukcja tkaniny zwiększa izolację dzięki połączeniu szczotkowanej Lycry i naszych tekstyliów Airblock z membraną.

Dłoń z mikrofibry : lekki, miękki materiał, który poprawia przyczepność, a jednocześnie wspiera i chroni dłoń.

Wyściółka dłoni : Strategicznie rozmieszczone podkładki wyginają się wraz z dłonią, aby wyeliminować gorące miejsca i zbrylanie.

Anatomiczny krój : Konstrukcja „bez zmarszczek” tworzy zakrzywioną strukturę 3D, możliwą dzięki zastosowaniu trzech oddzielnych tekstyliów i pięciu paneli.

Odblaskowe akcenty : małe paski umieszczone po bokach małych palców dla dodatkowej widoczności.