RĘKAWICZKI WIOSENNO JESIENNE ASSOS

Następca naszych wszechstronnych rękawic Tiburu, nasza nowa wersja wiosenno-jesienna zapewnia lekką izolację i rozszerzoną osłonę na całe palce podczas chłodniejszych przejażdżek. Noś je, gdy letnie rękawiczki nie wystarczą, ale cięższe alternatywy oznaczałyby spocone dłonie. Ich elastyczny, szczotkowany materiał Lycra powraca, ponieważ jest lekko ocieplony i dopasowuje się jak druga skóra, zapewniając maksymalny komfort i ochronę kierownicy. Te rękawice o małej objętości mają teraz wydłużone, bezszwowe mankiety, opuszki palców z ekranem dotykowym, ukierunkowaną wyściółkę dłoni i kolorowe szwy do identyfikacji climaCode.

Technologia:

Szczotkowana Lycra : Elastyczna, ultramiękka szczotkowana tkanina, opracowana w celu odprowadzania wilgoci i dodawania lekkiej izolacji.

Dłoń z mikrofibry : lekki, miękki materiał, który poprawia przyczepność, a jednocześnie wspiera i chroni dłoń.

Wyściółka dłoni : Strategicznie rozmieszczone podkładki wyginają się wraz z dłonią, aby wyeliminować gorące miejsca i zbicie się.

Anatomiczny krój : Konstrukcja „bez zmarszczek” tworzy zakrzywioną strukturę 3D, możliwą dzięki zastosowaniu trzech oddzielnych tekstyliów i czterech paneli.