Rękawiczki rowerowe

Rękawiczki z wyściółką Bontrager inForm

Rękawice są przystępnym cenowo i łatwym sposobem na zwiększenie wygody rowerzystów. Większy komfort zapewni więcej przejażdżek, a więcej przejażdżek spowoduje większą popularyzację rowerów. Same pozytywy.

Bez względu na to, czy jesteśmy w sezonie letnim czy zimowym, mamy parę rękawic Bontrager, które z pewnością sprawią, że ręce rowerzystów będą im wdzięczne.

Różnica inForm

Wewnętrzni inżynierowie biomechaniki wykonują rozległe testy mapowania nacisku, aby pomóc w sposobie ułożenia wyściółki, jej kształcie i ogólnej konstrukcji rękawiczki.

Rozwój

Nadmiar materiału prowadzi do zwijania się i ostatecznie do dyskomfortu. Budujemy rękawiczkę wokół ludzkiej dłoni w typowej pozycji do jazdy, aby praktycznie wyeliminować te niewygodne zjawisko. Umieszczamy również przerwy w wyściełaniu, aby dopasować je do naturalnych przerw w dłoni w celu zapewnienia optymalnego komfortu. Nie wspominając o tym, że każda rękawiczka zostaje poddana licznym testom dopasowania podczas jej tworzenia.

Technolgie naszych partnerów

Współpracujemy z liderami branży aby móc w naszych rękawiczkach zaoferować najlepsze technologie takie jak 3M Thinsulate, Ax Suede i OutDry.

Nie wszyscy mogą szukać wyściełanych rękawiczek; niektórzy mogą chcieć konstrukcji bez wyściółki, aby umożliwić pełny kontakt z kierownicą, kontrolę i przyczepność. Dlatego oferujemy wiele opcji obu rozwiązań i wszystkie rękawiczki Bontrager testujemy po teście, dopasowujemy po dopasowaniu, dopracowując je do perfekcji.