Przedstawiamy Trek Checkpoint SL 7 2020


Trek Checkpoint SL 7 2020

Cena 24 699,00 zł brutto mozliwośc rat 0% RRSO lub leasing free

Checkpoint SL 7 łączy naszą najlepszą ramę z włókna węglowego na szuter z wysokiej klasy częściami wybranymi pod kątem osiągów i wzorowej charakterystyki jazdy podczas największych i najtrudniejszych przygód na szutrze. Lekka rama z włókna węglowego OCLV z wygładzającym szuter IsoSpeed, bezprzewodowy, sterowany elektronicznie napęd SRAM Force/XX1 eTap AXS, koła z włókna węglowego OCLV i dodatkowe mocowania na osprzęt oraz akcesoria zapewniają razem komfort i sprawność niezbędne podczas następnej wyprawy w trudniejszych warunkach.

Kolor / Rage Red
reddark
Rozmiar
Wybierz

pin_drop
Znajdź sklep
Więcej opcji

1z3
Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Szukasz żądnego przygód roweru z włókna węglowego na szuter, z którym pokonasz najtrudniejsze i najdłuższe trasy, w tym legendarne Dirty Kanza, Land Run 100 i Trans Iowa. Chcesz też cieszyć się z szybkiej i precyzyjnej bezprzewodowej zmiany biegów sterowanego elektronicznie napędu i kół z włókna węglowego poprawiających komfort w trudniejszym terenie.
Użyte technologie

Rama z włókna węglowego OCLV Serii 500 z rozdzielaczem IsoSpeed z tyłu, sterowany bezprzewodowo elektroniczny napęd 1×12 SRAM Force/XX1 eTap AXS z kasetą o szerokim zakresie, mocne hydrauliczne hamulce tarczowe flat mount, koła z włókna węglowego OCLV Bontrager Aeolus z osiami przelotowymi 12 mm i szerokie opony 700 x 40 Bontrager GR1 Team Issue do jazdy po szutrze, przystosowane do zastosowania bezdętkowego, poprawiające przyczepność i stabilność. Do tego, kierownica Bontrager Pro IsoCore OCLV poprawiająca komfort, wewnętrzne prowadzenie linek i przewodów Control Freak oraz nasadka masztu podsiodłowego z włókna węglowego.
Ostatnie słowo

Rower ten powstał z myślą o zmierzeniu się z najtrudniejszymi wyścigami na szutrze i największymi przygodami podczas wycieczek w teren. Jest lekki, szybki, wygodny i wyposażony w części jak dla zawodowców, takie jak zaawansowany bezprzewodowy napęd i koła z włókna węglowego.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Napęd oparty na SRAM Force eTap AXS działa inteligentnie, płynnie i całkowicie bezprzewodowo
Przerzutka XX1 AXS i kaseta o szerokim zakresie stworzone są z myślą o trudnych górskich warunkach, dzięki czemu świetnie się sprawdzają na wymagających i zmiennych szutrowych trasach.
Rozdzielacz IsoSpeed ogranicza męczące nierówności w szutrze, dzięki czemu możesz eksplorować dalsze zakątki, dotrzesz w nowe miejsca i zachowasz dłużej siły
Z dodatkowymi mocowaniami na rurze górnej, rurze podsiodłowej i po obu stronach rury dolnej łatwo przewozić więcej sprzętu i wody
Z hakami Stranglehold łatwo dokładnie wyregulować geometrię lub zmienić rower w jednobiegowy