Przedstawiamy nową linię damską Domane

Najpopularniejsza linia Domane zyskuje teraz nowe modele damskie Domane

Lider sprzedaży Treka, gama szosowa Domane, rozrasta się o nowe modele damskie. Damskie rowery Domane zapewnią tę samą, powszechnie uznaną, pochłaniającą wstrząsy charakterystykę jak ich odpowiedniki z linii standardowej, ale zyskają punkty styku WSD.

Decyzja o włączeniu dawnych modeli Silque i Lexa do gamy Domane stanowi część strategii Treka, która polega na oferowaniu wszystkim kobietom zarówno modeli WSD, jak i standardowych, wszystkich wyposażonych w te same technologie i oferujących identyczne osiągi.

Jak tłumaczy Emily Bremer, kierowniczka działu marketingu dla kobiet w Treku: „Wierzymy, że w procesie zakupu najważniejszą rolę powinien grać sposób jazdy, a płeć stać dopiero na drugim miejscu. W idealnym przypadku kobieta zainteresowana wygładzającym trasę modelem powinna mieć możliwość wyboru spośród wszystkich modeli Domane —standardowych i WSD—dzięki czemu będzie mogła przekonać się, który jej najlepiej pasuje i zapewnia najlepsze osiągi. Wiele kobiet chce modeli damskich, ale prawie tyle samo woli standardowe. Liczymy na to, że uszeregowanie rowerów pod jedną nazwą dla całej platformy zwiększy liczbę przedstawianych opcji i w efekcie pozwoli większej liczbie rowerzystek znaleźć idealny rower. Dla wielu kobiet najlepszym rowerem będzie Domane damski z punktami styku, które zapewniają kobietom lepsze dopasowanie od samego początku.”

Trzydziestego czerwca Trek wprowadzi nowe damskie modele Domane. Ten ekscytujący dodatek do naszej linii Domane otrzyma wsparcie w postaci materiałów e-mail, drukowanych i w mediach społecznościowych.

Nasza wiodąca gama modeli szosowych tylko zyska na sile poprzez dodanie naszych najpopularniejszych modeli Domane. Domane damski dostępny będzie w ramach czterech platform (SLR, SL, ALR i AL), w wersjach z hamulcami tarczowymi i szczękowymi. Od 7 lipca Domane SLR 6 Disc damski będzie można personalizować poprzez Project One.

W damskich modelach szosowych Treka nie ma miejsca na kompromisy na osiągach. Każdy damski model wyposażony jest w te same technologie i oferuje identyczne osiągi jak standardowe modele, z dodatkową korzyścią w postaci punktów styku WSD opracowanych z myślą o lepszym dopasowaniu już od pierwszej jazdy.

Domane SLR 6 Disc damski*
Domane SL 7 damski
Domane SL 6 Disc damski
Domane SL 5 Disc damski
Domane SL 5 damski

Domane ALR 4 Disc damski
Domane AL 3 damski
Domane AL 2 damski

ZAMÓW NOWE DAMSKIE DOMANE TERAZ info@fabrykarowerow.com lub 536 40 64 62

*Możliwość personalizacji w ramach Project One od 7 lipca 2017