Przedstawiamy genialny rower Trek Domane 4series.

Przedstawiamy genialny rower Trek Domane 4series.

Czemu genialny?
Jest to idealny rower dla tych którzy chcą spróbować swoich sił na rowerze szosowym, dla tych którzy wracają na szosa po latach, dla zawodników amatorów jak zawodowców do treningów.
W Trek Domane możemy zastosować oryginalne błotniki (rower wyposażony jest w system montażowy) integralne mocowania oświetlenia które jest tak ważne i nie chodzi o oświetlenie nocne ale dziennie !
System integracji Bontragera Duo Trap S, który wysyła sygnał (Bluetooth i ANT+) do liczników, nawigacji czy pomiarów mocy.
Trek Domane nie ma konkurencji niżej parametry.

Rower Domane

Nie zmagaj się. Podbijaj.

Domane z IsoSpeed niczego nie brakuje: Niesamowita szybkość. Niewiarygodny komfort i stabilność, nawet na męczącej kostce brukowej we Flandrii czy Roubaix. Nie zmagaj się. Podbijaj.

Energetyczny przejazd po XII-wiecznej kostce brukowej, następnie niesamowicie strome wzniesienie, a dalej ostry zjazd po epicką wygraną. Tak Fabian Cancellara jeździ na swoim Domane. A Ty jak pojedziesz swoim?
Wydajność

Domane wykorzystuje do maksimum każde naciśnięcie pedałów: oferuje niesamowity poziom przeniesienia mocy i o 30% większą sztywność poprzeczną niż konkurencja. Żadnych strat, tylko prosta droga do zwycięstwa.
Płynnie działający rozdzielacz IsoSpeed

Długie dni i nierówne nawierzchnie nie stanowią problemu dla technologii Trek IsoSpeed. Zaawansowana konstrukcja ramy oraz kierownicy zwiększa elastyczność pionową, co absorbuje drgania przenoszone od nawierzchni, pozwalając na intensywną i dłuższą jazdę.
Stabilność

Wyważona, stabilna geometria i zintegrowana osłona zapobiegająca spadaniu łańcucha zapewniają rowerom Domane doskonałe prowadzenie i bezbłędną zmianę przełożeń na każdej drodze, pod każdym obciążeniem.
Hamulce szczękowe lub tarczowe

Cała siła hamowania, której potrzebujesz, w takiej postaci, w jakiej chcesz: hamulce tarczowe na każdą pogodę lub lekkie hamulce szczękowe.

Bontrager Flare R Tail Light

65 lumenów oznacza widoczność na odległość 2 km w dzień oraz w nocy i najwyższy poziom bezpieczeństwa

Daj się zauważyć dzięki doskonałej optyce zapewniającej widoczność w promieniu 270 stopni na duże i niewielkie odległości

Dwa dzienne tryby widoczności, dwa tryby nocne

Tryby day steady – 4,25 godz., night steady – 21 godz., day flash – 5,75 godz., night flash – 23 godz.

Tryb oszczędzania akumulatora przy 5% naładowaniu gwarantuje bezpieczny powrót do domu

Mocowanie Sync pozwala na szybką i wygodną regulację, montaż i demontaż

Zawiera: Uchwyt Sync, zatrzask torby podsiodłowej i kabel USB

Uchwyt Sync pasuje do sztyc 22,2 – 35,0 mm i obraca się, umożliwiając dostosowanie do kąta nachylenia sztycy