Przedstawiamy Full Stache: Wyjątkowy rower gotowy na najtrudniejsze szlaki

Nowy Full Stache to rower górski inny niż cokolwiek w świecie jazdy po szlakach.

Tak jak miłośnicy szosy kierują się ku szutrowi, wycieczkowicze wybierają się na wielodniowe wyprawy, a „przygody” stają się nowym celem, wielu rowerzystów chce sprawnego roweru z ogromnym apetytem na wielkie terenowe wyprawy. Trek to pierwszy z największych producentów, który stworzył rower w tej wyjątkowej kategorii i to bez wątpienia punkt odniesienia dla innych. Full Stache wpasowuje się w rynkową niszę, której nasi konkurenci jeszcze nie zagospodarowali, co daje szansę na wykorzystanie emocji i przyciągnięcie nastawionych na przygody klientów.

Full Stache zapewnia Twoim klientom niezrównaną przyczepność, stabilność i pęd opon 29+ w połączeniu z kontrolą i stabilnością roweru full suspension o 130 mm skoku. Maszyna ta jest nad wyraz stabilna i oferuje mnóstwo trakcji dzięki dającym pewność oponom 29 x 3”, których większa średnica czyni Full Stache szybszym niż rowery z oponami 27,5+ lub 29-calowymi.

Zaprojektowaliśmy ramę Full Stache specjalnie z myślą o osiągach w rozmiarze 29+, z nowym układem zawieszenia, który łączy sprawność pedałowania z pewną kontrolą na wielkich nierównościach. Podwyższona i specjalnie ukształtowana rura dolna widełek tylnych pozwala nam utrzymać ją niewiarygodnie krótką: tylko 430 mm. Dzięki temu Full Stache jest zaskakująco zwinny pomimo swoich wymiarów. Szerokie obręcze, agresywne opony, sprawny napęd 1x i liczne niezawodne części dopełniają gotowego na wszystko Full Stache.

Do czego to się sprowadza: Full Stache jest trochę odjechany, ale dokładnie o to chodzi. Z tym rowerem oferujemy inne doświadczenia z jazdy, specjalnie dla najbardziej nastawionych na przygody rowerzystów. Z pewnością wywoła zainteresowanie wśród miłośników jednośladów i w mediach, więc zamawiajcie teraz i bądźcie częścią towarzyszących temu emocji.