Przedstawiamy Bontrager Garmin Edge 1030

Zoptymalizowany Garmin, który może przyciągnie Was do naszego sklepu i na serwis roweru !

Bontrager nawiązał współpracę z Garminem, efektem czego jest model Bontrager Garmin Edge 1030. Posiada on unikalną czarną kolorystykę, którą można znaleźć tylko w Bontrager, a także zoptymalizowane, dostępne od ręki funkcje użytkownika, które obejmują czułość ekranu ustawioną na wysoką, automatyczną pauzę i auto okrążenie wyłączone wraz z niestandardowymi funkcjami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zupełnie nowy Bontrager Garmin Edge 1030 jest dostępny z rabatami na poziomie partnerskim, aby dać naszym najbardziej zaangażowanym detalistom lepszą ofertę niż ceny z poziomów dealerskich.

Przypomnienia o usługach serwisowych Trek
Kiedy trafisz na ustalone czasy jazdy w swoim Bontrager Garmin Edge 1030, zarówno Ty, jak i serwis otrzymacie mail z przypomnieniem o serwisie roweru na podstawie rekomendacji Trek Certified Service. Eliminuje to zawiłość zalecanych interwałów serwisowych i buduje silną więź między nami. Komunikat będzie zawierał wyjaśnienie, czego można się spodziewać na poziomach usług oraz jak je wykonać.

Dowiedz się jak ustawić przypomnienia o serwisie

Kontroler świateł Bontragera
Kolejnym krokiem naprzód dla naszego najważniejszego komunikatu o bezpieczeństwie „Zawsze włączone” to preinstalowane oprogramowanie Bontrager Light Control pozwalające klientom kontrolować przednie i tylne światła do jazdy dziennej Bontrager RT bezpośrednio z ekranu Bontrager Garmin Edge 1030. Teraz światła Bontrager RT Łatwo sparować, a raz sparowane zapewnią prostą, ekranową regulację trybu i jasności, wyraźny obraz żywotności baterii oraz automatyczne włączanie po włączeniu Garmina i rozpoczęciu jazdy.

Aplikacja Bontrager Light Control jest również dostępna do pobrania w celu obsługi innych produktów Garmin Edge w sklepie Garmin Connect IQ.

Wybierz Bontrager Garmin Edge 1030, aby zwiększyć marże dzięki lepszym marżom, unikatowemu zestawowi funkcji, który sprzyja budowaniu silnej więzi między Twoimi klientami a sklepem, wbudowanej aplikacji sterowania oświetleniem i unikalnej czarnej kolorystyce, która nie jest dostępna nigdzie indziej.