Przednie światło Bontrager Ion 450 R znów dostępna

Przednie światło Ion 450 R znów dostępna

Ze względu na powszechne zapotrzebowanie przednia lampka Ion 450 R jest znowu dostępna. Pozwala zapewnić mocne światło o wartości strumienia świetlnego 450 lumenów oraz unikatową niewielką obudowę do zamontowania na kierownicy lub kasku. Lampka Ion 450 R oferuje dodatkową widoczność w porównaniu z Ion 200 RT lub Ion 100 R i jest idealna dla osób jeżdżących w terenie i w mieście, którym zależy na lampce zapewniającej doskonałą widoczność w korzystnej cenie.

Jak wszystkie lampki akumulatorowe Bontrager lampka Ion 450 R została zaprojektowana z określonymi ustawieniami Flash, Focus i Range, dzięki czemu jest skuteczną lampką do jazdy dziennej. Lampka Ion 450 R jest widoczna z odległości aż 2 km w ciągu dnia podczas korzystania z trybu Day Flash.

Ion 450 R ma 5 trybów, w tym 3 tryby stałe zapewniające widoczność podczas jazdy, i oferuje okres eksploatacji baterii do 10 godzin. Lampkę można ładować za pomocą kabla USB. W zestawie dostępny jest kabel ładujący micro USB oraz uniwersalny zestaw do montażu.