ProjectOne

Program malowania rowerów na zamówienie Project One

Każdy może mieć rower. Project One daje ci coś ważniejszego – rower, który jest całkowicie Twój.

Program Project One firmy Trek umożliwia zaprojektowanie każdego szczegółu wymarzonego roweru, a następnie urzeczywistnienie swojej wizji dzięki umiejętnościom, które mogą zaoferować tylko najbardziej doświadczeni artyści i konstruktorzy.

Jak to działa

1. Wybierz swój model

Wyróżnij się na drodze dzięki Madone, Domane, Domane+, Émonda lub Speed Concept albo zamień każdy szlak w galerię sztuki dzięki Rail, Supercaliber, Top Fuel, Fuel EX lub Slash.

2. Wybierz swój kolor

Przeglądaj tysiące kombinacji kolorystycznych i schematów projektowych — wyjątkowo prostych po ekstrawaganckie — i pozwól najlepszym artystom w branży wprowadzić je w życie bez żadnych skuch.

3. Wybierz części

Można dopasować każdy szczegół do swoich upodobań — od zestawu kół i grup sprzętowych po siodełko i wspornik kierownicy — lub wybrać jedną z naszych wstępnie skonfigurowanych kombinacji.

Poznaj modele MTB

Zamień każdy szlak w galerię sztuki dzięki spersonalizowanemu rowerowi górskiemu, który jest prawie zbyt piękny, aby się ubrudzić. Prawie.

Poznaj modele szosowe

Czuj pożądliwe spojrzenia podczas każdej grupowej jazdy. Dostosuj swój następny rower szosowy za pomocą Project One i przygotuj się na spojrzenia.

Zaprojektuj swój wymarzony rower, a następnie powołaj go do życia w naszym warsztacie Project One