Project One – profesjonalna personalizacja roweru – dostepna od ręki dla Ciebie w fabrykarowerów.com

Dzieła sztuki

Project One ICON to kolekcja wzorów malowania premium stanowiących najwyższy poziom artystycznej formy w rowerach na zamówienie. Te wyjątkowe wzory to coś więcej niż przyciągające uwagę kolory, są przepełnione teksturami, głębią i charakterem. Każdy wzór malowania ICON to przykład mistrzowskiego panowania nad farbą, które odzwierciedla pasję najbardziej doświadczonych artystów Project One.

Refliptive

Ametyst/Jasna Zieleń/Fioletowy Flip

Refliptive to nowa wersja znanego wzoru z kolarskiej historii. Odcienie ametystu i jasnej zieleni przechodzą w fiolet w zmieniającym się świetle, jak kameleon. Z nim zawsze będziesz w dobrym humorze. We wzorze tym wykorzystywane są również odblaskowe loga.
Zobacz go w ruchu
Buduj teraz

Czarne Złoto

Metaliczne płatki czarne/złote

Z bliska wzór Czarne Złoto to klasa sama w sobie, jak smoking. Z pewnej odległości metaliczne płatki i wypukłe trójwymiarowe loga to zupełnie inny wymiar piękna.
Zobacz go w ruchu
Buduj teraz

Pryzmatyczna Perła

Prismatic Pearl/Trek Black Matte

Czy każda twoja przejażdżka to poszukiwanie obrazu? Prismatic Pearl to psychodeliczny, oszałamiający wzór malowania na innej płaszczyźnie świadomości. Płynnie przechodzi z jednego obrazu w drugi w zmieniającym się świetle, ukazując każdy kolor i odcień w tęczy.
Zobacz go w ruchu
Buduj teraz

Chrom Tour

Biała Róża/Czerwony Chrom/Czarny Chrom

Chrome Tour to wzór ICON, który został wybrany przez profesjonalny zespół kolarski Trek-Segafredo na Tour de France. Jego wielowymiarowy bazowy perłowy kolor biały jest uzupełniany przez duże loga zespołu w kolorach chromowanych czerwieni oraz czerni.
Zobacz go w ruchu
Buduj teraz

Szczotkowany Metal

Szczotkowany ciekły metal/Odcień ciemnego dymu

Teraz dwa wzory malowania Brushed Liquid Metal są podobne. Pod błyszczącym wykończeniem znajduje się wyjątkowy ręcznie zarysowany podkład posiadający industrialny charakter z głębokim, dymowym odcieniem.
Zobacz go w ruchu
Buduj teraz

Cukierkowy Szmaragd

Cukierkowy Szmaragd

To wzór godny pozazdroszczenia. Ma wysoce połyskliwe wykończenie, podwójny zielony odcień, podwójne loga w cukierkowym zielonym kolorze wyróżniające się na tle ramy. Zielony mówi, że można jechać, ale ten zielony wzór mówi: „jedź szybko”.
Zobacz go w ruchu
Buduj teraz

Sześć wzorów malowania premium Project One ICON przyciągnie uwagę gdziekolwiek pojedziesz. Jeśli jednak nie pasują do Twojego stylu, Project One obfituje w opcje kolorystyczne. Niezależnie od tego czy lubisz odważne i krzykliwe, czy też eleganckie i spokojne, zacznij tworzyć swój wymarzony rower.