Project One nowa paleta kolorów

Najlepszy program personalizacji rowerów teraz jeszcze lepszy.

Nowe kolory, nowe modele, nowe części oraz malowanie Prismatic Pearl ICON już dostępne!

Dzisiaj Trek przedstawia uaktualnienia w programie Project One. Całkowicie nowe wzory malowania, więcej opcji kolorów i części oraz więcej modeli do personalizacji. Te uaktualnienia są już dostępne w Project One!

▪ Nowa paleta kolorów/wzory
▪ Nowe modele z możliwością personalizacji
▪ Nowe podzespoły do wyboru

Nowe kolory: Project One oferuje teraz nową ekscytującą paletę kolorów, które sprawią, że wszyscy zapragną nowego roweru.

Dzieła sztuki ICON
Dostępne do zamawiania już dzisiaj, zupełnie nowe wzory malowania Project One ICON paint schemes dla NOWEGO Madone SLR.

PRISMATIC PEARL – JUŻ DOSTĘPNE!
Prismatic Pearl/Trek Black Matte
Czy każda twoja przejażdżka to poszukiwanie obrazu? Prismatic Pearl to psychodeliczny, oszałamiający wzór malowania na innej płaszczyźnie świadomości. Płynnie przechodzi z jednego obrazu w drugi w zmieniającym się świetle, ukazując każdy kolor i odcień w tęczy.

CHROME TOUR
Biała Róża/Czerwony Chrom/Czarny Chrom
Chrome Tour to wzór ICON, który został wybrany przez profesjonalny zespół kolarski Trek-Segafredo na Tour de France. Jego wielowymiarowy bazowy perłowy kolor biały jest uzupełniany przez duże loga zespołu w kolorach chromowanych czerwieni oraz czerni.

REFLIPTIVE
Ametyst/Jasny zielony/Fioletowy
Refliptive to nowy twist pożądanego wzoru z przeszłości kolarstwa. Odcienie ametystu i jasnej zieleni przechodzącej w fiolet w zmieniającym się świetle. Jak pierścień nastrojów, jeżeli jesteś zawsze w dobrym nastroju. A z takim malowaniem jak możesz nie być? Technologia odblaskowa w logu Treka.

BRUSHED LIQUID METAL
Szczotkowany ciekły metal/Odcień ciemnego dymu
Teraz dwa wzory malowania Brushed Liquid Metal są podobne. Pod błyszczącym wykończeniem znajduje się wyjątkowy ręcznie zarysowany podkład posiadający industrialny charakter z głębokim, dymowym odcieniem.

BLACK GOLD
Metaliczne płatki czarne/złote
Gdy popatrzymy z bliska na wzór malowania Black Gold, jest on klasyczny jak tuxedo. Ale z większej odległości płatki metaliczne i podniesione wymiarowe loga dają inny rodzaj piękna. Błysk. Błysk.

CANDY EMERALD GREEN
Cukierkowy Szmaragd
Candy Emerald Green to wzór godny pozazdroszczenia. Posiada wykończenie o wysokim połysku, podwójny odcień zieleni, loga w podwójnej tonacji zieleni typu candy , które wyróżniają się na tej ramie. Zielone oznacza „jedź”, ale ten zielony wzór oznacza „jedź szybko”.

Więcej modeli początkowych w konfiguratorze Project One.
Konfigurator Project One został zaktualizowany o dodatkowe modele początkowe w celu ułatwienia personalizacji i wyboru roweru początkowego. Ten nowy proces umożliwia wybranie roweru początkowego, który będzie dopasowany do żądanej platformy, grupy, rozwiązania hamulców oraz płci. Następnie można dokonać łatwej personalizacji. Na liście poniżej znajdują się wszystkie modele początkowe i dostępne w konfiguratorze Project One.