Project One

Nie gódź się na jazdę na rowerze zbudowanym z myślą o kimś innym. Stwórz swój własny rower, korzystając z Project One – programu tworzenia spersonalizowanych rowerów Trek. Daj upust swej kreatywności, pokaż, jak powinien wyglądać rower Twoich marzeń. Wybierz model, dopasowanie, stylistykę i komponenty, a my zbudujemy twój wymarzony rower.

ramy-project-one

 

Stworzymy rower specjalnie dla Ciebie tak, jak konstruujemy każdy rower w ramach Project One: ręcznie, każdy z osobna, z poświęceniem i starannością, na które stać tylko najbardziej doświadczonych konstruktorów rowerów i artystów. Będziemy pochylać się nad każdym szczegółem. A gdy wreszcie otrzymasz rower stworzony z myślą o Tobie, rzeczywistość przekroczy Twoje marzenia.

Twój niestandardowy Trek w 4 krokach

1. Wybierz swój model
Madone, Emonda, Domane, Silque lub Speed Concept albo Superfly lub Fuel EX.

2. Wybierz swoje elementy
Możesz dostosować każdy szczegół do swoich preferencji, od zestawu kół po siodełko i pancerze linek, lub wybrać jedną z przygotowanych przez nas konfiguracji.

3. Wybierz swoją stylistykę
Tysiące kolorów i schematów stylistycznych, od wyjątkowo prostych po ekstrawaganckie, nabiera życia dzięki najlepszym artystom w branży.

4. Dopasuj go do siebie
Najważniejsze jest właściwe dopasowanie. Sprzedawca Trek pomoże dobrać idealną geometrię i rozmiar w celu uzyskania najlepszych właściwości i komfortu.

Zobacz jak powstają ramy Project One.