TREK Procaliber aluminiowy 2018

Procaliber i IsoSpeed teraz w aluminium

Osiągi na miarę Mistrzostw Świata w cenie roweru na lokalny objazd

Procaliber zmienił oblicze ścigania się na hardtailu wprowadzając do świata XC ekskluzywny rozdzielacz IsoSpeed, dzięki któremu wymagające trasy stały się mniej męczące i łatwiejsze do pokonania. Technologia dostępna wcześniej tylko w aplikacji z włókna węglowego teraz jest dostępna w wersji aluminiowej tak, aby każdy – od nastoletniego zawodnika po aspirującego po startu w Pucharze Świata amatora – mógł skorzystać z technologii wygładzającej trasy IsoSpeed.

Now Procaliber zastępujący w naszej kolekcji aluminiowy model Superfly miażdży konkurencję w kategorii hardtail Cross Country i to nie tylko dzięki technologii IsoSpeed. Średnica sztycy podsiodłowej 31,6 mm i wewnętrzne prowadzenie pancerza umożliwia montaż sztycy regulowanej. Rozstaw piast Boost148/110 zwiększa sztywność i wytrzymałość kół, a prześwit ramy umożliwiający montaż opon w rozmiarze do 2.4 pozytywnie wpływa na kontrolę trakcji. Napęd Shimano 2x zapewnia szeroki i prezycyjny wachlarz przełożeń dla zachowania idealne kadencji w każdym terenie a łatwość zmiany napędu na system 1x będzie na pewno mile widziana przez zwolenników prostych rozwiązań.

Modele Procaliber oczywiście wciąż będą dostępne w wersjach na ramach zbudowanych z włókna OCLV Mountain Carbon włączając w to modele SL, dla tych rowerzystów, którzy cenią sobie niską wagę, większą wygodę i jakość oferowaną przez włókno węglowe.

IsoSpeed, wszechstronność i dobra specyfikacja czynią z nowego Procalibra niezwykle konkurencyjny rower hardtail zarówno na szlaku jak i na sklepowej ekspozycji. Dziś, dzięki szerokiej rozpiętości cen więcej rowerzystów może skorzystać z zalet Procalibra.

Pytania prosimy kierować pod adres mail lub telefonicznie
info@fabrykarowerow.com / 526 40 64 62