Procaliber 9.8 SL 2019.

Procaliber 9.8 SL to wysoce sprawny hardtail dla ścigających się w XC na poważnie. Ma wyjątkowo lekką ramę z najlżejszym układem włókna węglowego SL OCLV Mountain, wygładzający szlaki IsoSpeed i wiele innych części na poziomie godnym zawodowców, na przykład koła z włókna węglowego, napęd 1×12 SRAM GX Eagle i lekki widelec RockShox SID RL. Tego nie da się ująć inaczej: ten rower powstał z myślą o wygrywaniu.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Podchodzisz poważnie do XC. Kiedy nie ścigasz się o podium, codziennie pędzisz po singletracku i pokonujesz wielkie podjazdy. Kiedy jedziesz, jedziesz daleko. Dlatego chcesz wysokiej klasy, lekkiej ramy z włókna węglowego wyposażonej w IsoSpeed, który wygładzi męczący teren i pozwoli zachować dłużej siły.
Użyte technologie

Niewiarygodnie lekka rama z włókna węglowego SL OCLV z wewnętrznym prowadzeniem linek i kabli Control Freak oraz wygładzającym trasy rozdzielaczem IsoSpeed, widelec RockShox SID RL z wyjątkowo przyjemną sprężyną DebonAir, napęd 1×12 SRAM GX Eagle, karbonowa korba Stylo Carbon Eagle, hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano XT i koła z włókna węglowego Bontrager Kovee Elite 30 Tubeless Ready z piastą tylną Rapid Drive z 54 zębami zapewniającą szybkie zazębianie i przyspieszenie.
Ostatnie słowo

Ten rower wygrywa wyścigi. Oparty jest na naszej najlżejszej ramie do XC i wyposażony w części dobrane pod kątem niskiej masy i osiągów w singletracku. Procaliber 9.8 SL to wybór dla rowerzystów nastawionych na bicie osobistych rekordów i jazdę szybszą niż wszyscy.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Dostajesz zaawansowane technologie, takie jak koła i korbę z włókna węglowego na oszałamiająco lekkiej ramie ważącej tylko 1050 gramów. Dzięki temu na podjazdach stojących między Tobą a podium ciągniesz mniej masy
Szersze obręcze Bontrager Kovee Elite 30 zapewniają lepsze wsparcie oponom, więc możesz jeździć na oponach z mniejszym ciśnieniem, co poprawia prowadzenie, dodaje pewności i pozwala jechać szybciej.
Dzięki rozdzielaczowi IsoSpeed jeździ płynniej niż jakikolwiek inny hardtail, więc nie wymęczą Cię nierówności na trasie.
Dopasuj go do siebie: masz pełne możliwości konfiguracji dzięki Project One.
_____________________________________

Zapraszamy również do sklepu online:
https://sklep.fabrykarowerow.com/

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n:

Godziny pracy:

pn.-pt. 9:00-19:00
sobota 10:00-16:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

Fabrykarowerów.com Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa

NIP: 9491731751
IDS: 243617991