Opona szosowa Bontrager R3 – zupełnie nowa

Budowa opon R3 Nasi przyjaciele z Peloton odwiedzili biura w Waterloo, by zobaczyć od od środka przebieg procesu opracowania opon Bontrager R3.

Po zobaczeniu zabawek inżynierów z laboratorium Trek Performance, pracownicy Peloton poznali więcej niż historię nowej opony szosowej. Być może właśnie podzieliliśmy się z nimi sekretem DARMOWEJ PRĘDKOŚCI!

Opona szosowa Bontrager R3 Hard-Case Lite
Rated 0 out of 5 stars
No Reviews / Write the First Review
149,00 zł(MSRP*) Model 27590
Opona szosowa z delikatnym bieżnikiem, opatentowaną mieszanką TR-Speed i ulepszoną ochroną przed przebiciem Hard-Case Lite zapewnia niezrównaną szybkość, pewność i trwałość.

Kolor / Czarny

Lżejsza, szybsza i trwalsza

Całkiem nowa opona szosowa R3 Hard-Case Lite szybciej się toczy i zapewnia lepszą przyczepność oraz trwalszy bieżnik. Zastrzeżony materiał TR-Speed oraz poprawiona ochrona przed przebiciem Hard-Case Lite zwiększają zarówno szybkość jak i wytrzymałość, a lekkie bieżnikowanie poprawia przyczepność. R3 to szybsza wyścigowa opona szosowa, która zapewnia większą niezawodność na każdym zakręcie.
Szczegóły produktu

Zaprojektowana z myślą o prędkości, przyczepności i wytrzymałości podczas wyścigów i jazdy szosowej
Zastrzeżony materiał TR-Speed zapewnia niezawodność i szybkie toczenie
Hard-Case Lite z ulepszonym pasem zabezpieczającym Nylon105 zapewnia ochronę przed przebiciem, bardzo przyjemną jazdę i dodatkową trwałość
Konstrukcja do szybkiej jazdy i lekkie bieżnikowanie poprawiają przyczepność i niezawodność
Niski opór toczenia i doskonała przyczepność na zakrętach
Projektowanie bieżników staje się bardziej radykalne, jeśli zwiększany jest rozmiar w celu lepszego dostosowania do użytku zgodnie z przeznaczeniem

Opona R3 — opis produktu

Wyższa prędkość, większa trwałość i mniej przebić

Zupełnie nowa opona R3 jest wyjątkowo uniwersalna. Jest wystarczająco szybka, aby sprawdzić się podczas wyścigu, a jednocześnie na tyle wytrzymała, aby nie zawieść podczas codziennych treningów. R3 to opona szosowa, która zapewnia doskonałą trakcję i osiągi przez długi czas. Świeże spojrzenie na nasze badania i założenia projektowe zaowocowało nowymi, chronionymi patentami mieszankami i technologiami, które zastosowaliśmy w uniwersalnej oponie szosowej, charakteryzującej się wyższą prędkością toczenia, większą trwałością i skuteczniejszą ochroną przed przebiciem.