Opona szosowa Bontrage – cała kolekcja dostępna w fabrykarowerów.com

Bontrager spędził ponad dekadę, opracowując kompleksową gamę opon do rowerów szosowych, górskich i hybrydowych. Od wszechstronnych, odpornych na przebicie opon, przez opony na każdą pogodę, po aerodynamiczne opony wyścigowe i opony terenowe z agresywnymi bieżnikami, Bontrager oferuje opony, zapewniające większą przyczepność i osiągi podczas każdej jazdy.

Przykładem tego jest opona Opona szosowa Bontrager R4 Classics Hard-Case Lite
Rated 1 out of 5 stars
1 Review / Write a Review
299,00 zł Model 565326
Produkowana ręcznie opona szosowa o sprężystej konstrukcji i lekkim bieżniku, która zapewnia niezrównaną prędkość, przyczepność i pewność.

Kolor / Czarny

Pewność przy dużych prędkościach

Bruk na trasie Paryż-Roubaix posłużył za inspirację dla opony R4 Classics. Przyczepność i szybki a jednocześnie sprawny bieżnik przekładają się na niezrównane osiągi i wrażenia z jazdy tej produkowanej ręcznie opony szosowej, a ochrona przed przebiciami Hard-Case Lite ze wzmocnieniem z włókien poliamidowych zabezpiecza przed przebiciami i zapewnia trwałość.
Szczegóły produktu

Szosowa opona wyścigowa o niskich oporach toczenia na momenty, gdy przyczepność i pewność mają największe znaczenie
Przyczepny bieżnik i mieszanka sprawdzają się tak na mokrym, jak i suchym
Wyjątkowo elastyczne wzmocnienia z syntetycznych włókien poliamidowych zwiększają wytrzymałość korpusu
Technologia Hard-Case Lite chroni przed przebiciami dzięki lekkiemu materiałowi w dolnej części bieżnika
Wyjątkowo sprężysty oplot 320 TPI umożliwia szybką jazdę ze świetnym wyczuciem
Opona clincher wykonana ręcznie w taki sam sposób jak szytki, co gwarantuje jej sprężystość i jakość jazdy.

DO TEGO GWARANCJA SADYSFAKCJI

Bezwarunkowa gwarancja Bontrager

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu akcesorium do roweru firmy Bontrager, zwróć produkt wraz z oryginalnym dowodem sprzedaży w ciągu 30 dni w miejscu zakupu w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy. Potraktuj to jako 30-dniową jazdę próbną.

Niniejsza gwarancja obejmuje komponenty, odzież i akcesoria Bontrager. Komponenty Bontrager OE (oryginalne części rowerowe) sprzedawane jako część roweru są wykluczone. W przypadku zwrotu używane przedmioty należy wyczyścić. W przypadku wysłania do nas towaru brudnego lub niewypranego odeślemy go na Twój koszt.