Opona rowerowa Bontrager XR3 Team Issue dostępna w fabrykarowerów.com

Zupełnie nowa opona MTB Zupełnie nowa opona MTB XR3 Team Issue

Szybka i uniwersalna wyczynowa opona MTB XC

W przypadku nowej opony XR3 zależało nam na niskiej masie i dużej szybkości, ponieważ chcieliśmy stworzyć oponę na wyścigi cross country z prawdziwego zdarzenia, która zagwarantuje trwałość i trakcję podczas pokonywania zakrętów na trudnych technicznie trasach. Nowa opona XR3 to opona XC, która świetnie sprawdzi się podczas wyścigu i nie zawiedzie w newralgicznym momencie.

Aby ją zbudować, gładki bieżnik środkowy o dużej prędkości toczenia, pochodzący z naszej ulubionej opony XR2, połączyliśmy z bardziej agresywnymi, dającymi poczucie pewności wypustkami bocznymi, znanymi z modelu XR4. W rezultacie powstała opona zapewniająca wyjątkową wszechstronność i pewność. Nowa opona XR3 łączy w sobie masę i prędkość opony wyścigowej z uniwersalnością, dzięki której wgryza się w zakręt i zapewnia stabilną trakcję w trudniejszym terenie. To idealna propozycja dla klientów poszukujących jednej, uniwersalnej opony.

Podobnie jak wszystkie opony z serii XR Team Issue, XR3 wyposażona jest w lekką i trwałą ochronę ścian bocznych Inner Strength oraz przystosowana do zastosowania bezdętkowego, dzięki czemu w prosty sposób można zamontować ją na kołach Bontrager TLR przy użyciu uszczelniacza.

____________________________________

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n:

Godziny pracy:

pn.-pt. 9:00-19:00
sobota 10:00-16:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

http://xn--fabrykarowerw-mlb.com/ Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa

NIP: 9491731751
IDS: 243617991