Odzież na rower jesień zima Bontrager dostępna od ręki w fabrykarowerów.com

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją jesień zima odzieży rowerowej Bontrager 2021

KURTKI

Zmierz się z każdymi warunkami i jeździj w każdą pogodę w naszych wszechstronnych kurtkach i kamizelkach rowerowych. Odzież wierzchnia Bontrager nie przepuszcza wiatru ani wody, utrzymuje ciepło i suchość bez spowalniania jazdy.

SPODNIE

Gdy słupek rtęci opada, a wiatr się wzmaga, załóż zwykłe lub elastyczne spodnie Bontrager, aby stawić czoła pogodzie. Znajdź sprzęt idealny do swojego klimatu w naszej kolekcji termicznych, wiatroszczelnych czy wodoodpornych spodni rowerowych.

RĘKAWICZKI

Bontrager oferuje szosowe i górskie rękawiczki rowerowe do jazdy w różnych warunkach i w dowolnym klimacie. Od rękawiczek z odsłoniętymi końcami palców po zimowe rękawiczki termiczne z pełnymi palcami, we wszystkich wykorzystujemy trwałe materiały ze strategicznie rozmieszczonymi wkładkami, zapewniające naturalne dopasowanie i lepsze przyleganie do dłoni, a co za tym idzie – wyższy poziom komfortu i więcej kontroli.

BIELIZNA TERMICZNA

Bielizna rowerowa Bontrager projektowana jest z myślą o odprowadzaniu wilgoci, szybkim schnięciu, rozciągliwości w czterech kierunkach i komforcie cieplnym. Dostępne są elementy bielizny z różnej gęstości materiałów, zapewniające specjalne właściwości utrzymywania temperatury na każdą porę roku.

OCIEPLACZE NA NOGI I RAMIONA

Ocieplacze na ramiona, kolana i nogi Bontrager zapewniają łatwe zakładanie i zdejmowanie oraz elastyczność podczas zmiennej pogody, w których właściwy ubiór stanowi wyzwanie. Pokonaj poranny lub wieczorny chłód bez obawy o przegrzanie w połowie trasy.

CZAPKI KOLARSKIE NAKRYCIA GŁOWY

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zatrzymać ciepło, zasłonić się przed słońcem, czy też urozmaicić strój, czapeczki kolarskie Bontrager zapewnią komfort i funkcjonalność podczas każdej jazdy. U nas znajdziesz klasyczne czapeczki kolarskie na przejażdżki na kawę, termiczne czapeczki kolarskie i ciepłe nakrycia głowy na pokonywanie zimowych kilometrów.

OCIEPLACZE NA NOGI

Suchość i ciepłota Twoich stóp to klucz do wygodnej jazdy. Rowerowe ochraniacze na buty, pokrowce na buty i ochraniacze na palce Bontrager zapewniają odpowiednią ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Są one dostępne w wielu różnych wariantach i stylach, włącznie z dobrze widocznymi jaskrawymi oraz wodoodpornymi elementami.