Nowy TREK Madone już w fabrykarowerów.com

Nowy TREK Madone już w fabrykarowerów.com

Mamy ją jako jedni z pierwszych w Polsce.
Więcej fot na naszym fb – fabrykarowerów.com
To nie rower to Cud techniki.

http://www.trekbikes.com/pl/pl/events/bear_witness/

Madone to wybitna kombinacja mocy, aerodynamiki, jakości jazdy i integracji. Nie da się zaprzeczyć – pierwszy prawdziwy super-rower to cudo inżynierii w świecie rowerów szosowych.

Każdy szczegół w Madone zaprojektowano z myślą o niezrównanych osiągach, jakości jazdy i wydajności, wykorzystaniu każdego wata mocy na zniszczenie konkurentów.

Zaawansowana aerodynamika Madone to nowy punkt odniesienia w osiągach aerodynamicznych – przebija każdy inny rower szosowy na trasie i w tunelu aerodynamicznym.
Madone IsoSpeed Rewolucyjny rozdzielacz IsoSpeed w Madone jest w pełni zintegrowany, dzięki czemu oferuje niezrównaną aerodynamikę, wyjątkowy poziom pochłaniania wstrząsów i najwyższej klasy jakość jazdy.
Osiągi dopasowane do jazdy Wyczerpujące testy każdego rozmiaru pod kątem osiągów zapewniają idealną równowagę prędkości, mocy i prowadzenia niezależnie od rozmiaru roweru.
Niezrównana integracja Każdy element Madone ma na celu zapewnić niezrównaną integrację i polepszenie osiągów, czyniąc z Madone najszybszy, najbardziej zaawansowany rower na szosie.

Co mówią inni

Nowy Madone to prawdziwa zagadka. Można pomyśleć, że jest zbyt szybki, by był wygodny, a jednocześnie zbyt wygodny, by był szybki. Trekowi udało się osiągnąć rzadki skok technologiczny, dzięki któremu najwięksi konkurenci będą długo musieli ich gonić.

Peter Stuart
Cyclist

Nowy Madone to zdecydowanie najbardziej zaawansowany rower wyścigowy dostępny teraz na rynku. Łączy najważniejsze, kluczowe dla tej kategorii cechy, czyli idealne prowadzenie, najwyższej klasy właściwości aerodynamiczne, wyczynową geometrię i wyjątkowy komfort w dogłębnie przemyślany i zorientowany na funkcjonalność sposób, jak żaden inny produkt do tej pory.

Jens Klötzer
TOUR

Najszybszy rower aerodynamiczny to coś więcej niż tylko najszybszy rower. Nowy Madone oferuje idealną równowagę między jakością jazdy, właściwościami aerodynamicznymi, komfortem i niską wagą. Pozwala ujawnić drzemiący w twoim ciele potencjał.

Kenji Nanba
The Bike Journal

http://www.trekbikes.com/pl/pl/bikes/road/performance_race/madone/