Nowy Trek Crockett 2020

Trek przedstawia dziś nowy rower Crockett dla kolarzy przełajowych na całym świecie. Crockett to rower przełajowy czystej krwi. Jest opływowy, szybki, lekki i przystępny cenowo. Ukryte mocowania błotników oraz prześwit dla opon do rozmiaru 38c oznaczają, że na rowerze Crockett możesz dojechać do pracy w piątek, wygrać wyścig CX w sobotę i zaliczyć długą trasę po szutrach w niedzielę. Wszystkie nowe modele Crockett są dostępne w nowych i bardziej konkurencyjnych cenach, posiadają gotowe do ścigania napędy 1×11 oraz wyposażenie.

Dwa modele do wyboru

Crockett jest dostępny w dwóch modelach, Crockett 4 i Crockett 5. Model 4 to nowy przedział cenowy dla rowerów CX od Treka, dostępny za 6 799 zł z gotowym do ścigania napędem Apex 1×11 oraz dwutłoczkowymi mechanicznymi hamulcami tarczowymi. Crockett 5 ma lepsze wyposażenie niż model z zeszłego roku, otrzymał hamulce hydrauliczne oraz napęd Rival 1×11. Oba te rowery mają obręcze Affinity TLR o szerokości wewnętrznej 21 mm, która zapewnia doskonałą trakcję i oparcie dla opony.

Technologia wyścigowa CX

Wszystkie modele Crockett mają osie przelotowe z przodu i z tyłu, hamulce tarczowe flat-mount, gwintowany suport T47, technologię niewidocznych spawów Invisible Weld, prowadnicę łańcucha 3S, zwężane stery E2 oraz wewnętrzne prowadzenie linek Control Freak. Crockett posiada również sprawdzoną geometrię przełajową Treka, która została opracowana wraz z Katie Compton oraz zatwierdzona przez Svena Nys’a. Ta geometria została niezmieniona w porównaniu do poprzednich modeli oraz jest rdzeniem DNA Crockett’a.

Tegoroczny Crockett to gotowy na wyścigi rower CX, który spełnia potrzeby najlepszych zawodników. Dodatkowo jest bardziej wszechstronny, aby można było nim dojeżdżać do pracy i jest dostępny w przystępnej cenie.