NOWY ROWER TREK POWERFLY

Przedstawiamy zupełnie nowe modele Powerfly

Ponieważ zapotrzebowanie na rowery górskie ze wspomaganiem w dalszym ciągu wzrasta, Powerfly staje na czele konkurencji, dzięki przemyślanej kolekcji, która integruje wiodącą w branży moc wspomagania firmy Bosch ze sprawdzoną technologią konstruowania rowerów górskich firmy Trek.

Kolekcja nadal składa się ze 130 mm modelu Powerfly FS (z pełnym zawieszeniem) i 150 mm modelu Powerfly LT (ang. Long Travel, pol. o długim skoku), jak również z pełnej serii hardtaili, w tym modeli kobiecych.

Terenowy układ Performance CX firmy Bosch powraca z akumulatorem zintegrowanym z rurą dolną. Integracja akumulatorów to nie tylko fajny i schludny wygląd. Dzięki integracji masa akumulatora spoczywa w dolnej części ramy, co zapewnia lepszą jakość jazdy. Dodatkowe ulepszenia wszystkich modeli to płaski wyświetlacz Purion, nowy intuicyjny tryb jazdy e-MTB oraz żywotny akumulator o pojemności 500 Wh. Ulepszenia te zawarte są w modelu Powerfly 4, który wykorzystuje ramę do przemieszczania się ze wspomaganiem pedałowania o doskonałej jakości. Nowe hardtaile są również wyposażone w rozstaw piast Boost, co zapewnia większy prześwit na opony, a nawet możliwość zastosowania większych opon, dostępnych w modelu 9.

Wszystkie modele Powerfly 9 posiadają maksymalne wspomaganie elektrycznie, dzięki zoptymalizowanemu pakietowi e-MTB, który obejmuje dedykowany dla rowerów elektrycznych napęd eX1, hamulce Guide RE i widelce Float Foxa, zoptymalizowane pod rowery elektryczne. Oczywiście modele z pełnym zawieszeniem wyposażone są w technologie Treka, które zapewniają najlepsze sterowanie rowerów, np. ABP, EVO Link czy rura dolna Straight Shot. Oba modele Powerfly LT są dodatkowo wyposażone w nasz autorski damper RE:aktiv dla dodatkowej czułości i kontroli w bardziej wymagającym terenie.