Nowy Projec One

Najlepszy program personalizacji rowerów, teraz jeszcze lepszy

Nowe wzory, nowe kolory, JEDEN niesamowity program
Dziś Trek wypuszcza aktualizacje w ramach programu Project One. Dzięki nim będzie jeszcze łatwiej personalizować rowery i trudniej będzie się im oprzeć.
Project One oferuje teraz zupełnie nowe wzory malowania, więcej opcji kolorystycznych i ceny, które sprawiają, że personalizowane rowery są bardziej przystępne niż kiedykolwiek dla większej liczby użytkowników.

Nowe wzory malowania
Kolory
Program Project One i ceny
Project One Teraz
New Project One in-store merchandising
Project One Ultimate
Wizyta w fabryce Treka

Nowe wzory malowania

Trek Segafredo Tour Edition Drużyna Trek-Segafredo będzie jeździć na rowerach pomalowanych w ten limitowany wzór podczas tegorocznego Tour de France 2017, startując w Düsseldorfie i przejeżdżając 21 etapów, w tym Pireneje oraz Alpy, aż do mety w Paryżu. Rowery zakupione z tym motywem będą ręcznie malowane przez tego samego artystę, który tworzy oficjalne ramy drużynowe.
Ten wzór malowania jest dostępny dla następujących modeli: Madone 9.9, Madone 9.5, Madone 9.5 damski, Madone 9.0, Émonda SLR 9, Émonda SLR 8, Émonda SLR 6, Émonda SLR 8 Disc, Émonda SLR 6 Disc, Domane SLR 9 Disc, Domane SLR 8 Disc, Domane SLR 6 Disc, Domane SLR 6 i Domane SLR 6 Disc damski.

Lusine Lusine to elegancja w najczystszej formie. Nasz wzór Lusine to połączenie mikro-kropek z otwartą przestrzenią, czego owocem jest niepowtarzalny styl o wyrafinowanej prostocie. Ten ponadczasowy, a zarazem nowoczesny wzór będzie wyróżniał się na każdej drodze.
Ten projekt jest dostępny dla następujących modeli: Madone 9.9, Madone 9.5, Madone 9.5 damski, Madone 9.0, Émonda SLR 9, Émonda SLR 8, Émonda SLR 6, Émonda SLR 8 Disc, Émonda SLR 6 Disc, Domane SLR 9 Disc, Domane SLR 8 Disc, Domane SLR 6 Disc, Domane SLR 6, Domane SLR 6 Disc damski , i Speed Concept.

Frequency Zaprojektuj rower nadający na Twoich falach, dzięki gęstym liniom i pryzmatycznej palecie. Niepozorny, subtelny lub intrygujący – motyw Frequency w ramach programu Project One nadaje na tych falach co Ty. Dostępny od sierpnia!
Ten wzór malowania jest dostępny dla następujących modeli: Fuel EX 9.9, Fuel EX 9.8, Top Fuel 9.9, Top Fuel 9.8 i Procaliber 9.8

Nowe kolory

Project One oferuje również nowe palety kolorów, które sprawią, że wszyscy Twoi klienci zapragną nowego roweru.

Program Project One i ceny
Project One to prosta sprzedaż personalizowanych rowerów, a dodatkowo teraz można jeszcze łatwiej zamienić klasyczny model z Twojej ekspozycji na zindywidualizowany rower Project One. Nasz nowy program i ceny umożliwiają zaspokojenie potrzeb każdego klienta w zakresie kolorów oraz dopasowania do potrzeb, a także pozwalają mu się wyróżnić. Zaczynając od modelu podstawowego, możesz teraz zaoferować klientowi ulepszenie do malowania Select i dopasowanie części względem modelu dostępnego w sklepie za dodatkowe 2 200 zł. Klient może również zapłacić dodatkowe 4 400 zł za wzór malowania Premium z osobiście dobieranym osprzętem lub 6 600 zł za wzór malowania Signature, również z osobiście dobieranym osprzętem. (należy pamiętać, że niektóre z bardziej ekstrawaganckich specjalnych motywów mogą być droższe niż cena wzorów malowania Signature).
Project One teraz

W ramach programu Project One oferujemy teraz więcej opcji kolorystycznych dla zwiększenia sprzedaży najwyższej klasy rowerów.
Oferujemy teraz więcej standardowych kolorów naszych najlepszych modeli, dając możliwość zakupu prosto z ekspozycji.
Opcje malowania Premium, kosztujące dodatkowe 2 200 złotych, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą roweru wyróżniającego się z tłumu..

Następujące modele będą dostępne w trzech dodatkowych standardowych wzorach malowania Premium:

Modele Szosowe Modele MTB
Madone 9.9
Madone 9.5
Madone 9.5 Damski

Madone 9.0

Émonda SLR 9
Émonda SLR 8
Émonda SLR 6
Émonda SLR 8 Disc
Émonda SLR 6 Disc
Domane SLR 9 Disc
Domane SLR 8 Disc
Domane SLR 6 Disc
Domane SLR 6
Domane SLR 6 Disc Damski

Speed Concept
Procaliber 9.8

Top Fuel 9.9
Top Fuel 9.8

Fuel EX 9.9
Fuel EX 9.8

Project One Ultimate
Parametry Project One Ultimate są bardzo proste: po prostu ich nie ma. Jeśli klient potrafi coś wymyślić, my możemy to urzeczywistnić–nawet jeśli oznacza to opracowanie nowego malowania specjalnie dla danego klienta. Projekt One Ultimate to nasze „tak” dla każdego pomysłu Twojego klienta. Opcje są praktycznie nieograniczone.

W ramach programu Project One Ultimate przeprowadzimy Twojego klienta przez każdy krok procesu projektowania. Twój klient przyjedzie do Waterloo, w stanie Wisconsin, aby się z nami spotkać, usiąść oko w oko z naszymi najlepszymi projektantami i artystami, aby opowiedzieć swoją historię i wyjaśnić swoje inspirację i wizję.

Pod koniec tego procesu produkt końcowy to coś więcej niż rower Project One. To rower Project One, którego nikt inny na świecie nie będzie miał–prawdziwie jedyny w swoim rodzaju.

Cena sprzedaży detalicznej programu Project One Ultimate zaczyna się od 126 000 złotych.

Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Tobą i dostarczanie Twoim najbardziej wymagającym, niepowtarzalnych doświadczeń.

Pytania prosimy kierować wyłącznie pod adres mail lub telefonicznie

info@fabrykarowerow.com / 536 40 64 62