Nowy model roweru dla dzieci Kids’ Roscoe

Roscoe 24 to rower mid-fat dla dzieci zaprojektowany z myślą o budowaniu pewności na szlaku. Czerpie inspirację z Roscoe dla dorosłych, ale ta maszyna powstała od początku z myślą o dzieciach. Opony 2,8-calowe mid-fat, napęd 1x i kaseta o szerokim zakresie przełożeń czynią z Roscoe idealny rower dla małych kolarzy, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności i cieszyć się z jazdą za mamą, tatą lub starszym rodzeństwem. Dostosowany jest do rowerzystów o wzroście 127-160 cm.

Kids’ Roscoe to praktyczny rower górski dla dzieci, który pomoże każdemu małemu śmiałkowi rozwijać umiejętności i pewność siebie przy pokonywaniu wąskich szlaków.

Poszerzone średnio grube opony 2,8 cala zapewniają temu rowerowi doskonałą przyczepność na trudnych szlakach, eliminując konieczność zastosowania ciężkiego zawieszenia. Dzięki prostemu napędowi 1x Jaś nie musi już zawracać sobie głowy zmianą przełożeń, tylko może oddać się zabawie.

Części opracowane z myślą o trudnym terenie wraz z lekką konstrukcją sprawiają, że Kids’ Roscoe to rower nowej generacji w sam raz dla entuzjastów jazdy po szlakach.

Kids’ Roscoe 20 cali jest przeznaczony dla osób o wzroście od 114 do 132 cm
Kids’ Roscoe 24 cale jest przeznaczony dla osób o wzroście od 127 do 160 cm