Nowy model od Trek Supercaliber

Nie ma drugiego takiego roweru

Nie do końca hardtail. Nie do końca full suspension. Nowy Supercaliber idealnie łączy wszystkie kluczowe cechy roweru wyścigowego XC w jednej maszynie, która aż się prosi o swoją własną kategorię.

Lekko podjeżdża, rozprawia się z łatwością z trudnym technicznie terenem oraz pędzi po singletracku, a to wszystko dzięki genialnej, zintegrowanej konstrukcji zawieszenia IsoStrut, która zrewolucjonizuje świat wyścigów XC.

Poznaj Supercaliber

Rewolucja w prędkości

Rewolucja w prędkości

IsoStrut to wbudowany w ramę damper, który zapewnia 60 mm skoku z tyłu, dzięki czemu możesz jechać płynnie i szybko w trudnym terenie.

Jak działa IsoStrut »

Rury tylne bez wahacza

Rury tylne bez wahacza

Płaskie, szerokie i pozbawione zawiasów rury górne tylnego trójkąta zastosowane w Supercaliber eliminują niepotrzebne łączenia, a co za tym idzie dodatkowe luzy boczne oraz masę.

Zbudowany, by zwyciężać

Zbudowany, by zwyciężać

Supercaliber oparty jest na ramie z włókna węglowego OCLV Mountain i wyposażony w koła do MTB z włókna węglowego, widelec o 100 mm skoku oraz zdalną blokadę tylnego i przedniego zawieszenia.

Miejsce dla dwóch

Miejsce dla dwóch

Supercaliber zapewnia wystarczający skok na trudne trasy, a jednocześnie pozwala na przewożenie dwóch bidonów z wodą na ramie.